SALES REPRESENTATIVE (NYUGAT - MAGYARORSZÁG)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk élelmiszeripari területen tevékenykedik, hazai és nemzetközi környezetben egyaránt. A gépek értékesítése mellett, feldolgozó, mérő, adagoló, csomagoló, ellenőrző, alapanyag- és készterméktovábbító, illetve -mozgató rendszerek tervezésével, továbbá kivitelezésével foglalkoznak.

Nyugat-magyarországi régióba keressük legújabb csapattagjukat meglévő és jövőbeni partnereik látogatására az alábbi munkakörbe:

SALES REPRESENTATIVE
A következő feladatokat kell majd ellátnod:
  • Élelmiszeripari gépek értékesítése, elsősorban meglévő partnerek részére
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, rendszeres partnerlátogatások lebonyolítása
  • Új ügyfelek megnyerése
  • Külföldi kollégákkal való együttműködés, árajánlatok bekérése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Megbízónk elvárásai:
  • Legalább 1 éves tapasztalat projekt sales-ben/hosszú értékesítési ciklusban
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki vagy gazdasági)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban a beszállítókkal történő napi szintű egyeztetésekhez
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
Előny, ha rendelkezel:
  • Élelmiszeripari értékesítésben szerzett tapasztalattal
A juttatási csomag a következő elemeket tartalmazza:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Éves bónusz lehetősége előre meghatározott kritériumok alapján
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon, amiket magánhasználatra is fordíthatsz
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés részletei:
  • Értékesítési régió: Nyugat-Magyarország; budapesti központtal
  • Munkaidő: rugalmas, megegyezés szerint
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek töltsd fel legfrissebb önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetünk az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy név jut eszébe… Kereskedelmi csapatuk a növekvő igények miatt bővülést tervez most, így az alábbi pozícióba keresik legújabb kollegájukat:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Szeretne egy olyan autóipari vállalathoz csatlakozni, ahol a világ egyik leghíresebb márkáját képviselheti? Szeretne egy olyan csapat tagja lenni, melyet folyamatos innováció, gyorsaság és rugalmasság jellemez? Fedezze fel ezt a nem mindennapi vállalatot és legyen részese üzleti növekedésüknek és fejlődésüknek a régió teljes területén! Megbízónk 191 országban forradalmasítja az autóipart, sikerükhöz több, mint 160.000 szakember járul hozzá. Jelenleg bővítés miatt keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Partnerünk egy nemzetközileg ismert és elismert magyar brand, luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Nagy múltú, biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, kiváló munkakörülmények, jó hangulatú csapat, megbecsülés vár, versenyképes fizetés, képzési lehetőség teljes betanulást támogató rendszer. Tedd próbára magad náluk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva