SZERVIZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Országos, Külföld

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte.

A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszer-karbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban.

Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban:

SZERVÍZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

BETANÍTÁS BIZTOSÍTVA VAN!
Milyen feladatok várnak Rád:
  • Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként.
  • A cég budapesti laborjában történő kalibráció.
  • A külföldi partnercégek, elsősorban elektronikai gyártó cégek látogatása.
  • Kalibrálási bizonyítványok és mérési jegyzőkönyvek kiállítása.
  • Kalibráláshoz kapcsolódó dokumentációk biztosítása és a szükséges adminisztráció pontos elvégzése.
Amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi Villamosmérnöki végzettség.
  • PÁLYAKEZDŐ Villamosmérnök.
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete.
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete.
  • Külföldi utazási hajlandóság (Kelet- és Közép-Európa elsősorban).
  • Kiküldetések alatt túlóra vállalása.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Méréstechnikai háttér.
  • Programozási ismeretek (elsősorban C++, Excel macro, Python, Linux).
  • SAP felhasználói szintű ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Bejárás támogatása.
  • Céges laptop és mobiltelefon.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Nemzetközi, külföldi projektekben tapasztalatszerzés.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület és külföld (Kelet- és Közép-Európa elsősorban)

Munkaidő: Rugalmas (kb. 30-50% telephelyen kívüli munka)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Pest megye

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében keressük legújabb tapasztalat kollegájukat 12 órás munkarendbe a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Országos

Partnerünk élelmiszeripari területen tevékenykedik, hazai és nemzetközi környezetben egyaránt. A gépek értékesítése mellett, feldolgozó, mérő, adagoló, csomagoló, ellenőrző, alapanyag- és készterméktovábbító, illetve -mozgató rendszerek tervezésével, továbbá kivitelezésével foglalkoznak. Fiatalos csapatuk bővítése céljából keressük legújabb, akár PÁLYAKEZDŐ kollegájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Pest megye

Szereted a változatos és tartalmas munkanapokat? Szeretnél egy fejlesztő környezetben dolgozni és magadnak is bizonyítani? Ha igen, akkor ez neked való lehetőség! Partnerünk egy globális gyártó vállalat autóipari divíziója, fő profiljába lökhárító rendszerek, külső és funkcionális rendszerek gyártása tartozik. 2 gyáregységben zajlik a termelés, Győrben és Újhartyánban. Az újhartyáni gyár jelentős növekedés elé néz, több sikeresen elnyert projektnek köszönhetően. Telepítés alatt vannak jelenleg is az új sorok, amelyek új termékeket fognak gyártani OEM partnereik számára. Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 87 nap múlva