MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok írásban

Partnerünk elkötelezett a fenntartható megoldások mellett saját ágazatában és a kiszolgált iparágakban is. Egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, globális piacvezető a vegyi anyagok és összetevők forgalmazásában.

Hosszútávú perspektívával rendelkező, 11 fős számviteli csapatukba keressük magabiztos pénzügyi tudással rendelkező új munkatársukat

pozícióba.
Feladatok:
  • Banki könyvelési feladatok elvégzése
  • Házipénztár rögzítése
  • Vevő számlák kiállítása, ellenőrzése, könyvelése, szállítói számlák ellenőrzése
  • Devizás tételek könyvelése
  • Főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Tárgyi eszközök könyvelése (beruházások, aktiválások, mozgások)
  • Havi zárások előkészítése
  • Havi riportok és eredménykimutatás készítése a vezetőség részére
  • Adatszolgáltatások elkészítése
  • Egyéb adminisztratív és ad-hoc könyvelési feladatok
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel
Elvárások:
  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 év könyvelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
Előny:
  • SAP R/3 ismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria (nettó 37.500 Ft/hó SZÉP Kártya)
  • Bejárás támogatás (autó esetén 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén bérlet 100%-a)
  • Szakmai továbbképzések
  • Ping-pong asztal, gyümölcsnap
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Modern, jól felszerelt iroda (konyha, ebédlő, kávéautomata, italautomata stb.)
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalat
Munkavégzés helye és ideje
  • Budapest, 22. kerület (Nagytétény városrészben, 133E busszal jól megközelíthető)
  • Hétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, pénteken 8:00-14:00
  • Home office lehetőség (próbaidőt követően)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el fényképes önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Megbízónk pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Gazdálkodási Főosztály, Pénzügyi és Számviteli Osztály az alábbi Munkakör/feladatkör betöltésére:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk BUDAÖRSI telephelyükre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő alapkezelője, amely innovatív és egyedi megoldásaival folyamatosan törekszik arra, hogy az általa felvehető tevékenységek közül szinte egyedülálló módon minden területen meghatározó piaci részesedéssel rendelkezzen. Hozzájuk keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva