HÁLÓZATI/HÁLÓZATBIZTONSÁGI RENDSZERMÉRNÖK (CISCO)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk több, mint 30 éve a magyarországi ICT piac stabil szereplője.

Céljuk, hogy egy jól kialakított, megbízható informatikai háttérrel segítsék
ügyfeleiket abban, hogy a saját üzleti feladataikra fókuszálhassanak.

Most hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Túlnyomóan FortiGate tűzfalakkal védett vezetékes és vezeték nélküli hálózatok/VPN-ek napi szintű, proaktív módon történő üzemeltetése,
  • Cisco alapú hálózatok tervezése és kivitelezése,
  • Tűzfal rendszerek tervezése és implementálása,
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózatok napi szintű, proaktív módon történő üzemeltetése,
  • LAN / WAN / WiFi hálózatok tervezése és implementálása,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel,
  • Együttműködés a kliens üzemeltetéssel és a kiszolgáló üzemeltetést végző mérnökökkel.
Elvárások:
  • CCNA vagy valamilyen tűzfal gyártó minősítés legalább egy technikai vizsgával,
  • Érvényes vagy lejárt CCNP ENCOR vagy CCNP SCOR vizsga,
  • Magas szintű hálózati ismeretek az alábbi témakörökben:
    • L2/L3 switching technológiák (VLAN, trunk, RSTP...),
    • IP útválasztás, statikus és dinamikus megoldásokkal,
    • IPSEC és SSL VPN tunnel megoldások,
    • Tűzfalak (Statefull packet filtering, DNAT, SNAT, IPS, DoS),
    • HTTP/HTTPS Proxy megoldások,
    • WiFi hálózatok kialakítása/védelme,
    • Hibatűrő hálózati és tűzfal megoldások.
  • Dokumentációkészítésben való jártasság,
  • Angol nyelvismeret,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Precizitás, rendszerszemlélet,
  • Önálló és csapatban való munkavégzési képesség.
Előnyök:
  • Felsőfokú műszaki / informatikai végzettség,
  • Linux / Unix rendszerismeret.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Igényes munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Változatos feladatok,
  • Összetartó, dinamikus csapat.
Munkavégzés pontos helye: Budapest

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk több, mint 30 éve a magyarországi ICT piac stabil szereplője. Céljuk, hogy egy jól kialakított, megbízható informatikai háttérrel segítsék ügyfeleiket abban, hogy a saját üzleti feladataikra fókuszálhassanak. Most hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva