SÉF (KONYHAFŐNÖK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a BIOGASTRO Kft. mottója: „Minőséget szolgáltatunk,
mert megéri egyszerre kiváló ízű és egészséges ételeket készíteni."

12. kerületi iskolai főzőkonyhájába keresünk
új munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • A konyha teljes körű, gazdaságos üzemeltetése
  • A konyhai alkalmazottak szakmai vezetése
  • A konyhán használt anyagok gazdaságos kezelése és használata
  • Az áru és raktárkészlet naprakész kezelése és egyeztetése az egységvezetővel
  • Anyagkiszabat értelmezése, ellenőrzése, abból való munka elvégzése és annak felügyelete
  • Az elkészült ételek kóstolása, ellenőrzése, előírás szerinti készen tartása
  • Ételminták előírás szerinti vétele, hűtőtérben való tárolásuk figyelemmel kísérése
  • Az ételkészítéshez kapcsolódó HACCP dokumentációjának vezetése
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Szakács végzettség és nagyüzemi konyhai tapasztalat szükséges
  • Tudj önállóan dolgozni és csapatban is
Amit kínálnak/juttatások:
  • Fizetés megegyezés szerint
  • Munkába járás anyagi támogatása
  • Bejelentett munka
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XII. kerület.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Partnerünk mottója: „Minőséget szolgáltatunk, mert megéri egyszerre kiváló ízű és egészséges ételeket készíteni.” 12. kerületi iskolai főzőkonyhájába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk, immár több, mint 10 éve működő cukrászüzeme keres Budapest, Örs vezér tér közelében levő műhelyébe új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 25 nap múlva