KÖRNYEZETVÉDELMI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: EHS, Környezetvédelem

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk mérnökei és technikusai emissziós, immissziós, munkahigiéniés,
víz-talaj-hulladék mintavételi, valamint zaj-és rezgésvédelmi területen végeznek méréseket
az ország egész területén, eljutva így a legkülönfélébb technológiákhoz és
legkülönlegesebb helyekre, miközben a természetet védik.

Cégcsoportjuk további tagjai környezetvédelmi tervezéssel és képviselettel foglalkoznak,
valamint egy új mezőgazdasági mintaprojekt kapcsán önellátó gazdaságok kifejlesztésén
dolgoznak, biztosítva ezzel, hogy mindenki más is tehessen többet a környezetért.

Partnerünk környezetvédelem területén elhivatott mérnöki irodaként keresi
bajai telephelyünkre legújabb kollégájukat emissziós mérések és
mintavételek szakterületre a következő munkakörbe:

(pályakezdők jelentkezését is várják)
A következők lesznek a feladataid:
  • Munka során az emissziós csapat légszennyező pontforrások vizsgálatát végzi. Ezek a pontforrások főként kazánok kürtői, hulladékégetők és különféle gyárak kéményei; nem szokatlan tehát, ha a csapat tagjai 10 méter feletti magasságban hágcsókra kapaszkodnak fel, vagy valamilyen emelőszerkezetről végzik a mintavételezést. Éppen ezért a tériszony kizáró ok.
  • A jó fizikum és állóképesség pedig elengedhetetlen a terepi munkavégzéshez.
  • A mindennapi feladatok között a helyszíni vizsgálatok szervezése, beütemezése, a mérési pontok előkészítése, a mintavételezés lebonyolítása, illetve a mérőbusz és műszerek biztos, felelősségteljes használata szerepel.
  • A terepi munka végeztével, az irodában, digitális formában akkreditált vizsgálati jegyzőkönyv készül, melyhez alap szintű Microsoft Office ismeret szükséges.
  • Mindemellett az új kollégának közre kell működnie az összehasonlító mérésekben, a mérő-műszerek éves szintű többpontos kalibrálásában és az akkreditálási felülvizsgálatokban is.
Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Ideális esetben környezetmérnököt vagy hasonló területen végzett munkatársat keresnek, akinek van jogosítványa és le tud vezetni akár több 100 km-t is, ha kell.
  • Aki alkalmazkodó, szeret utazni és érdeklődő.
  • Emellett fontos, hogy tudj csapatban, majd a betanulási idő után önállóan is munkát végezni.
Munkavégzés pontos helye:
  • Baja
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig napi 8 óra
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes
szakmai magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Külföld / Európa

Szeretnél a világ élvonalához tartozni? Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Részt vennél az autóipar innovatív technológiáinak fejlesztésében? Dolgoznál új beruházáson, telepítésen? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk aggregátorok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd fejleszteni szaktudásodat a villamos tervezői rendszerek területén? Érdekel a PLC programozás? Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk egy olyan stabil, megalapozott szervezet, amely már több mint 40 éve mezőgazdasági mikrobiológiai tápanyag-utánpótlással és talajjavítással foglalkozik. Céljuk a mezőgazdasági termelők segítése, hogy a talajok állapotának javításával jövedelmezőbbé váljon a gazdálkodásuk. Besztereci telephelyünkön található üzembe keresnek új munkatársat kutatás-fejlesztés területre az alábbi pozícióba: