SZOFTVERTESZTELŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Manuális tesztelésben szeretnél dolgozni, de érdekel az automatizált tesztelés is?
Szeretnél továbblépni, szakmailag fejlődni?
Akkor ez a Te lehetőséged a tanulásra, fejlődésre!

Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak.

Átfogó, innovatív megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek
maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára.

Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínálnak,
amelyek növelik ügyfeleik hatékonyságát és elégedettségüket.

Lendületes csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Program funkcióinak manuális tesztelése megadott szempontok alapján,
  • Tesztesetek készítése, futtatása, karbantartása és dokumentálása,
  • Hibák keresése, dokumentálása és nyomon követése,
  • Programváltozások lekövetése, belső folyamatok segítése,
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel és terméktámogatókkal.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 3-5 éves manuális tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • Tesztelői tapasztalat, ISTQB ismeret,
  • Motiváció a tesztelési szakmában való fejlődésben,
  • Monotonitás tűrés, precizitás,
  • Minőség orientált szemlélet,
  • Csapatban való munkavégzés.
Ami extra előnynek számít:
  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • Tesztautomatizálási tapasztalat,
  • Ügyviteli, iratkezelési tapasztalat,
  • Egyéb informatikai ismeretek (SQL, C#, HTML, SOAP, Selenium, Azure Devops).
Juttatások:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési csomag,
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, izgalmas szakmai kihívások,
  • Támogató légkörben felügyelt szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Modern irodai környezet,
  • Cégen belüli közösségi élet (pl. csapatépítők, céges ünnepek),
  • Rekreációs lehetőségek (pl. csocsó, pingpong).
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XI. kerület.
Munkaidő:
  • Hibrid munkarend, rugalmas munkaidő.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!