SOFŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a K-FRUCTH Magyarország Kft. egy
élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó vállalat.

Csapatuk több mint két évtizedes tapasztalatával
és ügyfélközpontú üzleti felfogásával szolgálja partnereit.

Budapest X. kerületi, Száva utcai telephelyükre keressük
új munkatársukat az alábbi pozícióba:

SOFŐR
Leendő feladatok:
  • Rendelések kiszállítása (3,5-26 tonna össztömegű tehergépjárművel)
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció ellátása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • B és/vagy C kategóriás jogosítvány
  • Aktív gépjármű vezetési gyakorlat
Előnyt jelent:
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Munkaidő:
  • Napi 8 óra (hajnali, reggeli, délelőtti, délutáni időszakban)
  • X. kerületi Száva utcai telephelyről indulva Budapest és környéke
Küldje el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzát
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak. Magyar leányvállalatuk több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk több, mint 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődött a komplex logisztikai szolgáltató cégük, ezért gyöngyösi központjukba keresünk számukra hosszútávra megbízható szakembert. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy a tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva