IRODAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Janovicz Pékség, már 1986 óta készíti a friss,
illatos pékáruit kedves vendégei, vásárlói számára.

Folyamatosan fejlődnek és bővítik a munkatársi csapatukat is.

Most irodai munkavégzésre keresik Tarnaleleszre a következő
kulcsemberüket az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősségek:
  • Irodai napi adminisztráció
  • Napi készpénz kezelése és iktatása
  • Szállítólevelek, számlák készítése
  • Iratok, szerződések iktatása
  • Beérkező telefonhívások fogadása
  • Ügyvezetői döntések előkészítése
  • Folyamatok, feladatok nyomon követése, státuszjelentés, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, beszállítókkal (írásban és szóban)
Elvárások:
  • Legalább 3-4 éves irodai légkörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Microsoft Office és Windows ismeret
  • Kiváló kommunikáció írásban és szóban egyaránt
  • Pontos, precíz és igényes munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, proaktív személyiség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálnak:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés
  • Megbízható és fejlődő cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos környezet
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:00-16:00 óra között
A munkavégzés helye:
  • 3258 Tarnalelesz, Szabadság út 79.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetük az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy név jut eszébe… Felsővezetőik támogatása és az iroda életének koordinálására keresik új munkatársukat.

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk új munkatársat keres francia / német / angol nyelvtudással az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 21 nap múlva