PROJEKT ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az Envirotis cégcsoport tagja, környezetvédelmi kivitelezési
és kármentesítési feladatokra specializálódott magas- és mélyépítésben
több évtizedes tapasztalattal rendelkező stabil cég, a Terra-Log Mélyépítő Kft.

Hozzájuk keresünk határozatlan idejű munkavégzésre
új kollégát az alábbi pozícióra:

Friss műszaki végzettséggel náluk megtanulhatod a szakmát!
Lendületes csapatukban gyakorlati tudásra teszel szert a projekt kivitelezés
teljes folyamatában az alapoktól a megvalósulásig tapasztalt szakembereik vezetésével.
Ha most vetnéd bele magad a munka pörgős világába, akkor náluk a helyed!

Leendő feladatok:
  • Projekt kivitelezés az alapoktól: a projekt adminisztráció támogatása, a kivitelezésekkel kapcsolatos dokumentáció kezelése, rendszerezése, illetve részvétel a projekt dokumentáció napra készen tartásában
  • A projektekkel kapcsolatos autós ügyintézés (beszerzés, postázás) ellátása Budapesten és országosan a projekthelyszínek és a központjuk között
  • Tárgyi eszköz leltár kezelése
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség vagy felsőfokú műszaki tanulmányok
  • B kategóriás vezetői engedély
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervezőkészség, rátermettség, önállóság, megbízhatóság
Előnyt jelent:
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlanak:
  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Bejelentett, versenyképes fizetés
  • Azonnali kezdés
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • Budapest – XII. kerület
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk egy reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemükbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő szállítmányozási cég, akik kreatív és személyre szabott szolgáltatásokat nyújtanak megrendelőik számára. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk több évtizede működő, tőkeerős nemzetközi nagyvállalat, melynek magyarországi leányvállalata újonnan induló brandhez keres kereskedelmi asszisztens csapatuk kiépítésére új munkatársat a helyi vezetők mellé. Akár pályakezdők jelentkezését is várják az alábbi pozícióba: