ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az Envirotis cégcsoport tagja, környezetvédelmi kivitelezési
és kármentesítési feladatokra specializálódott magas- és mélyépítésben
több évtizedes tapasztalattal rendelkező stabil cég, a Terra-Log Mélyépítő Kft.

Hozzájuk keresünk határozatlan idejű munkavégzésre
új kollégát az alábbi pozícióra:

Cégüknél egyedülálló tapasztalatot szerezhetsz a projekt kivitelezés
teljes folyamatában az alapoktól a megvalósulásig.
Lendületes csapatukban komoly gyakorlati tudásra teszel szert
tapasztalt szakembereik vezetésével.
Nagy volumenű környezetvédelmi projektjeiken biztosítják hosszú távú fejlődésed.

Új kollégájuk feladatai:
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, szakmai ellenőrzése, kiértékelése
  • Műszaki egyeztetések alapján döntés előkészítő anyagok készítése
  • Kiviteli tervezés koordinálása és ellenőrzése, teljesítések és teljesítési igazolások kiállításának felügyelete
  • Kivitelezési munkák műszaki szempontú dokumentációjának összeállítása, folyamatos követése és nyilvántartása, hatósági ügyintézés, napi, heti-és havi jelentésének elkészítése
  • Projektvezetőkkel való folyamatos együttműködés
Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:
  • Minimum középfokú műszaki vagy felsőfokú építő-, építészmérnök végzettség
  • 1-3 év műszaki-kivitelezési tapasztalat mélyépítés vagy magasépítés területén
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontosság, precizitás, elhivatottság
  • B kategóriás vezetői engedély
Amit nyújtanak:
  • Jól felépített, komoly szakmai múlttal és tudással rendelkező csapat
  • Professzionális háttér
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség, anyagi megbecsülés
  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • Budapest
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Nemrégiben jubileumát ünneplő megbízónk az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein tevékenykedik. A szakma élvonalát képviselő csapatukba új munkatársat keresünk izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására. A cég időről-időre megméretteti magát szakmai versenyeken, így ha szeretnél akár díjnyertes projekteket is vezetni, jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva