SZERVIZ TECHNIKUS

Munkavégzés helye: Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Volvo Construction Equipment kizárólagos magyarországi forgalmazója,
márkaszervize és alkatrész kereskedője.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Szerviz kocsival helyszínre történő kiszállás
  • Volvo munkagépek időszakos szervizelése, karbantartása
  • Volvo munkagépek diagnosztikája, hibafeltárása és javítása
  • Volvo munkagépek állapotfelmérése, felújítása
  • Elvégzett munka pontos dokumentálása
Elvárások:
  • Középfokú szakképesítés (építőipari gépszerelő, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autóvillamossági szerelő)
  • Számítógépes ismeret
  • Minimum „B” kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontos, önálló munkavégzés, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Terhelhetőség, rugalmas munkaidő vállalása
  • Büntetlen előélet
  • Észak-Dunántúli lakhely, elsősorban Győr környéke, Székesfehérvár környéke, Szombathely környéke
Előnyt jelent:
  • Tapasztalat munkagépek helyszíni javításában
  • SAP ismeret
Amit kínálnak:
  • Saját szervizautó, munkába indulás és érkezés a lakhelyről
  • Laptop, telefon
  • Professzionális gyári Volvo képzések
  • Kiemelt fizetés, cafeteria
Munkavégzés pontos helye:
  • Észak-Dunántúl
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Betekintő YouTube videó:

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra szakmai
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Partnerünk GPS alapú flottakövetés, flottahatékonyság-optimalizálás területén működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cég. Náluk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, figyelnek arra, hogy kellemes és segítő légkört teremtsenek, hogy te is jól érezd magad! Kollégáik mindegyike segítőkész csapatjátékos, így a magas szakmai felkészültség mellett a hangulat is szuper. A piaci igények kielégítése érdekében, folyamatosan lépést tartanak a szakma fejlődésével és kihívásaival, így remek lehetőség náluk dolgozni, mind junior, mind a tapasztaltabb kollégáknak is! XVIII. kerületi telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több, mint 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen hét márka képviseletét látják el, munkavállalóik száma meghaladja a 140 főt. Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor éljék meg együtt a sikereket! Csatlakozzon bővülő csapatukhoz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva