AUTÓ ÉRTÉKESÍTŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Sport car, 1996-ban nyitotta meg kapuit vásárlói előtt.
2011-től adás-vétel, teljes körű biztosítás, illetve hitelügyintézés mellet
nagy sikerrel indították el autókölcsönzőjüket is, melyben személy és
teherautó egyaránt megtalálható széles választékban.

Elégedett ügyfeleik folyamatos bővítésre, fejlődésre ösztönözték őket és
2013 novemberétől SPORT CAR CENTRUM néven megnyitották
jelenlegi exkluzív autós központjukat,
mely várja kedves régi és új ügyfeleiket egyaránt.

Hozzájuk keresünk csapatuk bővítése szempontjából
új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Ügyfelek kezelése, kapcsolattartás
  • Szakmai tanácsadás
  • Telefonos és e-mailes megkeresések kezelése
  • Eladásra kínált autók felkészítés
  • Hirdetések elkészítése és kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Autók iránti érdeklődés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Értékesítői / autó értékesítésben tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Kedvezményes cégen belüli autóbérlési lehetőség
  • Mobil, telefon korlátlan belföldi hívással
Munkavégzés pontos helye:
  • 2142 Nagytarcsa, Nyár utca 3.
Munkaidő:
  • Heti 40 órás bejelentett munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzának csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy élelmiszer nagykereskedelmi vállalkozás. Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Heves megye

Partnerünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, nagy nemzetközi repülőgép gyárak számára. Az egri gyár 2016-ban nyitotta meg kapuit, és jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztat. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy nemzetközileg ismert és elismert magyar brand, luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Nagy múltú, biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, kiváló munkakörülmények, jó hangulatú csapat, megbecsülés vár, versenyképes fizetés, képzési lehetőség teljes betanulást támogató rendszer. Tedd próbára magad náluk az alábbi pozícióba: