ÉPÍTÉSVEZETŐ (Nagyfeszültségű távvezeték iparág)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a SPIE 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval
meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

A SPIE Hungaria Kt. több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig,
a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Csatlakozz felsőzsolcai telephelyük távvezeték üzletágához
az alábbi pozícióban, és nyerj inSPIErációt velük!

ÉPÍTÉSVEZETŐ (NAGYFESZÜLTSÉGŰ TÁVVEZETÉK IPARÁG)

Nagyfeszültségű távvezeték építésvezető mérnökként a feladataid lesznek:
  • Nagyfeszültségű (132-400 kV) távvezetékek kivitelezése, karbantartása
  • Előkészítés, árkalkulációk, ajánlatok készítése
  • Projektvezetés, szerelésvezetés, munkafolyamatok összehangolása
  • Beszállítókkal és alvállalkozókkal való együttműködés
  • Kapcsolattartás potenciális és meglévő megrendelőkkel
Amit Tőled kérnek:
  • Erősáramú villamosmérnök végzettség (energetika szak preferált)
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office, MS Project alkalmazások magabiztos használata
  • Együttműködő készség, projektszemlélet, kiváló time-management
  • Utazási hajlandóság a projekt helyszínekre akár heti szinten
  • Legyél motivált és szeress dolgozni, mert nagyon fontos munkát végzel
Előnyök:
  • Áramszolgáltatónál vagy kivitelezésben, tervezésben szerzett tapasztalat
  • Meglévő felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-VI)
  • Azonnali munkakezdés
Amit nyújtanak az inSPIErációdhoz:
  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkaviszony
  • Bejelentett versenyképes alapbér
  • Céges gépjármű belföldi magánhasználatra is
  • Évi nettó 348.000 Ft Cafetéria
  • Munkába járás költségeinek támogatása (jogszabályi feltételek mellett)
  • Bruttó bér havi 5 %-ának megfelelő összeg magánnyugdíjpénztári befizetése
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Folyamatos munka-ellátottság
  • Szakmai képzések támogatása (éves képzési terv szerint)
Ide várnak dolgozni:
  • Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat bérigényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!