SZERSZÁMKARBANTARTÓ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat.

Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében keressük legújabb tapasztalat kollegájukat 12 órás munkarendbe a következő pozícióba:

Amit Partnerünk biztosít számodra:
  • Hozott tapasztalatnak megfelelő alapbér
  • Nettó havi 14.000 forint SZÉP kártya juttatás
  • Éves bónusz és nyaralási támogatás
  • Vasárnapi és műszakpótlék
  • Folyamatos fejlődés

Munkavégzéssel kapcsolatos fontos információk:

  • Munkavégzés helye: 2314, Halásztelek - 690-es buszmegállótól pár perc sétára
  • Beosztás: 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása, a kopó alkatrészek cseréje
  • Szerszámhibák okának keresése, javítások elvégzése, a rajzdokumentációk átnézése
  • A javított alkatrész beillesztése a gyártó szerszámba
  • Szerszámok kikészítése terv alapján a gépekhez
Ideális jelölt vagy a pozícióra, ha:
  • Középfokú végzettséged műszaki területű
  • Műszaki rajzolvasásban jártas vagy
  • Ismered a műanyag hőre lágyuló fröccsöntő szerszámokat
  • Rendelkezel melegcsatornás, hidraulikus magmozgatású szerszámokra vonatkozó ismeretekkel
Amennyiben szívesen csatlakoznál egy nagy múltú, stabil vállalathoz, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?