ZÓNA MANAGER (NÉMET NYELVTUDÁSSAL)

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Kommunikációs/Társalgási szint és Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne egy olyan autóipari vállalathoz csatlakozni, ahol a világ egyik leghíresebb márkáját képviselheti?
Szeretne egy olyan csapat tagja lenni, melyet folyamatos innováció, gyorsaság és rugalmasság jellemez?

"Fedezze fel ezt a nem mindennapi vállalatot és legyen részese üzleti növekedésüknek és fejlődésüknek a régió teljes területén! "

Megbízónk 191 országban forradalmasítja az autóipart, sikerükhöz több, mint 160.000 szakember járul hozzá.

Jelenleg bővítés miatt keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Mi az, amiben számítanak Önre:
  • Értékesítési célok elérésének biztosítása,
  • A kereskedők teljesítményének nyomon követése a megrendelések, készletigények és eladások tekintetében, Akciótervek készítése a teljesítmény maximalizálásának érdekében,
  • A kereskedők eredményeinek egyeztetése és növelésének támogatása,
  • Ügyféladatok szolgáltatásának biztosítása,
  • Ügyféligények begyűjtése.
Mi az, ami sikeressé teszi Önt a munkában:
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • Legalább 2-3 év értékesítési tapasztalat autóipari területen, lízing területén vagy importőrnél vagy márkakereskedésben,
  • MS Office ismerete - Excelben magabiztos használata,
  • Minimum középfokú NÉMET nyelvtudás szóban és írásban, amely a munkavégzéshez szükséges.
  • Minimum társalgási szintű ANGOL nyelvtudás.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Több éves szakmai tapasztalat Zóna Managerként.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Jól felszerelt cégautó,
  • Újonnan felújított iroda, kiváló megközelíthetőséggel,
  • Magasan képzett és nyitott kollégákkal való munka.
Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Érdekel a tehergépjárművek világa és szeretnél egy folyamatosan fejlődő vállalat tagja lenni? Jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel és véredben van az értékesítés? Partnerünk egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, mely a nemzetközi piacon is elismert termékeket forgalmaz. Fő profiljuk az építőipari és erdészeti rakodódaruk, emelőkosaras járművek, valamint targoncák forgalmazása és tehergépjármű felépítmények gyártása. Most értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 58 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Ügyfelünk amerikai tulajdonú multinacionális vállalat, amely vezető szerepet tölt be többek között az ipari méréstechnika, automatizálási megoldások, illetve folyamatirányító rendszerek területén. A kiváló termékeket és technológiákat iparág-specifikus tervezéssel, tanácsadással, projektmenedzsmenttel és karbantartási szolgáltatással ötvözi ügyfelei számára. Amennyiben nem dolgozott még értékesítőként, ugyanakkor ipari folyamatok és automatizálási technológiák területén részt vett és rálátott beruházási projektekre, kiemelten olajipar, erőmű, vegyipar vagy gyógyszeriparban, úgy várjuk az Ön jelentkezését is! A magyar szervezet irányítástechnikai megoldásait értékesítő csapata bővül, így az alábbi pozícióban nyílt náluk új lehetőség:

A hirdetés lejár 25 nap múlva