ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Légy részese Te is a hazai ingatlanpiac legnagyobb projektjeinek megvalósulásának!
Csapatbővítés céljából keressük Partnerünk részére legújabb

Építésvezető

 munkatársukat, generálkivitelezési és generáltervezési projektek lebonyolításához.
Építésvezetőként a Te feladataid lesznek:
  • Építési projekthelyszíneken alvállalkozók munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Aktív kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel
  • Magasépítési projektek megvalósításában való aktív részvétel
  • Adminisztrációs teendők ellátása
  • Ütemtervek készítése és betartása
Elvárások a tökéletes jelölttel szemben:
  • Legalább 3 éves tapasztalat magasépítési területen
  • Minimum magasépítési technikusi végzettség megléte
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • E-napló vezetésében szerzett gyakorlat
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki felsőfokú végzettség
  • FMV jogosultság
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (partnerekkel történő egyeztetés során használatos)
Mindezért, amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes alapbérezést
  • Céges KPI függvényében év végén 1-2 havi bérnek megfelelő bónuszt
  • Benzintámogatást, felmerülő igény szerint akár céges autót
  • Laptopot és mobiltelefont
Tedd meg az első lépést, hogy egy dinamikusan fejlődő, folyamatos szakmai kihívásokat biztosító vállalat részese legyél, töltsd fel legfrissebb önéletrajzodat a „Jelentkezés” gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Eredményesen irányítasz beosztottakat és szeretsz az építkezések karmestere lenni? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: ÉPÍTÉSVEZETŐ (KELET MAGYARORSZÁG)

A hirdetés lejár 25 nap múlva