ÜZLETFEJLESZTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 10 évnél több

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Konstruktív gondolkodásmód és könnyed kapcsolatteremtői készség jellemzi?

Jó érdekérvényesítő képességei vannak?

Ha a fentebbi kérdésekben magára ismert, ez a lehetőség csak Önre várt!

Partnerünk az autóút építés, a dolomit értékesítés, valamint a talaj specializálás területén kínál egyedülálló megoldásokat. Jelenleg következő kollégájukat keresik az alábbi pozícióba:

Feladatai az alábbiak lesznek:

  • Állami beruházások folyamatos figyelése, információgyűjtés
  • Munkákkal, piaci helyzettel kapcsolatos adatgyűjtés
  • Ajánlatadás irányítása, ajánlati árszint meghatározása
  • Tendereztetési folyamat irányítása, döntési információk felkutatása, értékajánlat igazítása a döntési információkhoz
  • Konkurenciaelemzés
  • A jelenlegi portfólió elemzése, különbségelemzés -> stratégiai fejlesztési tervek meghatározása közösen az ügyvezetővel
  • A tagság érdek képviselete az állami beruházások kapcsán
  • Értékesítési csapat irányítása (piaci infók alapján, ajánlatok átnézése)

Ön a megfelelő a pozícióra amennyiben:

  • 10-15 éves tapasztalattal rendelkezik pályázatokkal kapcsolatos területen

vagy

  • generálkivitelezőknél végzett felsővezetői tapasztalattal rendelkezik (minimum 4-5 darab 10-20 milliárdos beruházás irányítása)
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Építési és beruházási minisztériumi kapcsolatokkal rendelkezik
  • Konstruktív gondolkodásmód és könnyed kapcsolatteremtői készség jellemzi

A kiválasztásnál előny:

  • Állami beruházásokhoz, azon belül útépítéshez kapcsolódó releváns tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Juttatások, melyek Önre várnak:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Céges autó, magánhasználatra is
  • Céges laptop és mobiltelefon

Munkaidő: 8:00-16:00.

A pozícióban teljes Home Office lehetőség áll fenn, azonban heti 1 alkalommal személyes jelenlét szükséges Zalaegerszegen.

Amennyiben a lehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

MANAGEMENT / EXECUTIVE POSITIONS | Pest megye

Szívesen kamatoztatná vezetői tapasztalatait és műszaki tudását egy sikeres logisztikai vállalatnál? Ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk több, mint 25 éve van jelen Magyarországon, az itt működő 10 legnagyobb olasz cég egyike. A Társaság budaörsi központja hűtött és fagyasztott élelmiszerek raktározásával, belföldi és nemzetközi szállításával, disztribúciójával és egyéb logisztikai szolgáltatások nyújtásával foglalkozik. A cég vezetőségének újabb, erős műszaki affinitással rendelkező, tapasztalt tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva