TERMELÉSI KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk úttörő technológiákat és szolgáltatásokat fejleszt a fenntartható és hálózatba kapcsolt személy és áruszállítás számára.
Az 1871-ben alapított technológiai vállalat biztonságos, hatékony, intelligens és elérhető megoldásokat kínál a járművek, a gépek, a
közlekedés és a szállítmányozás számára.

A makói telephelyükre, nemzetközi csapatukba keresünk most számukra új kollégát

pozícióba.
Termelési kontrollerként az alábbi feladatok várnak Rád:
  • A telephelyen elért eredmények teljes körű elemzése (megosztottan a csoporttal)
  • Standard költségek megállapítása, valamint ezen költségek és a havi eltérések elemzése és kimutatása
  • Az üzem költségvetésének elkészítésében, valamint költségcsökkentési projektekben való aktív részvétel
  • Gyári KPI-ok monitorozása, elemzése, SAP-törzsadatok analizálása, teljesítményriportok készítése
  • Havi kontrolling zárási feladatok elvégzése
  • Rendszeres riportok biztosítása
Megbízónk számára fontos:
  • Gazdasági szakirányú, felsőfokú végzettség megléte
  • Minimum 3 év, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyékony, szakmai angol nyelvtudás megléte szóban és írásban
  • SAP vállalatirányítási rendszer magabiztos használata
  • MS Office programok kitűnő ismerete
Előnyt jelent:
  • Erős termelési háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • 13. havi juttatás
  • Éves bónusz egyéni és vállalati célok alapján
  • Cafeteria juttatás havonta a próbaidő után
  • Bejárási támogatás
  • Egészségpénztári juttatás
  • Változatos céges kedvezmények a munkavállalók számára
  • Rendszeres céges rendezvények
  • Home Office lehetősége  próbaidő után
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Makó
  • Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, rugalmas munkaidőben

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Pest megye

Megbízónk egy globális cégcsoport tagja, amely 100 országban foglalkozik tehergépkocsik, autóbuszok és szolgáltatások gyártásával és értékesítésével. A biatorbágyi központú magyarországi leányvállalat a közép-európai régió tagjaként 6 kereskedelmi egységgel és egy üzemmel működik. Csapatuk újabb fontos tagját várják a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Home office

Partnerünk egy nemzetközi holding cég magyarországi leányvállalata, amely Kelet- és Közép-Európa kiemelkedő bútorélzáró gyártója és forgalmazója. Divíziója a folyamatos fejlődés és a külföldi piacok áttörése. Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva