RENDSZERMÉRNÖK (SZOFTVERMÉRNÖK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk a cseppfolyós propán és bután gázkeverék valamint a tiszta propán legnagyobb magyarországi kiskereskedelmi forgalmazója.

Az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Magas rendelkezésre állású, üzletmenetet támogató informatikai rendszerek üzemeltetésének támogatása
  • Adatbázis kezelő rendszerek, szerverek üzemeltetése
  • SQL lekérdezések, tárolt eljárások készítése
  • Vállalaton belüli riportigények kielégítése, lekérdezések és egyéb statisztikai riportok készítése
  • Külső és belső fejlesztések támogatása, külsős partnerekkel való együttműködés
  • Informatikai rendszerek közötti adatcsere biztosítása, interfészek kialakítása, üzemeltetése
  • Üzleti folyamatok megértése, követése, igények elemzése, műszaki megoldások javaslata
  • Üzleti oldal kulcsfelhasználóival való folyamatos együttműködés
  • Szoftverfejlesztések tesztelésének támogatása
  • Rendszerdokumentációk készítése

Ön az ideális jelölt, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Szakirányú felsőfokú, elsősorban informatikai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerezett 3-4 év tapasztalat
  • ERP területen szerzett tapasztalat
  • MS SQL szerver üzemeltetési és fejlesztési tapasztalat
  • Adatbázis tervezési tapasztalat
  • Transact SQL magabiztos használata
  • Riportoló rendszerek ismerete (Microsoft SSRS előny), riportkészítési tapasztalat
  • Alapos Microsoft Office ismeret
  • Kereskedelmi, ügyviteli folyamatok ismerete
  • Felhasználók támogatásában szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (túlnyomó részt írásban használva
  • Rendszerszemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Amit a vállalat kínál:

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés, mely bértárgyalás alkalmával kerül kialakításra
  • Mobiltelefon, laptop
  • Cég teljesítménytől függő, idő arányos 13. havi bér
  • Éves bónusz a cég teljesítményétől függően
  • Önkénes nyugdíjpénztári befizetés a cég részéről
  • Projekt alapú jutalmazás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Munkaidő:

  • Hétfőtől csütörtökig: 7-16 vagy 8-17, Pénteken: 7-14:20 vagy 8-15:20, Home office lehetőség: heti 2 nap (próbaidő leteltét követően vehető igénybe)

Ha egyeztetni szeretne a részletekről, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a lenti gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Partnerünk 30 éve a magyarországi ICT piac stabil szereplője. Céljuk, hogy segítsék ügyfeleiket abban, hogy egy jól kialakított, megbízható informatikai háttér rendelkezésre állásával a saját üzleti feladataikra fókuszálhassanak. Most számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva