FEJLESZTÉSI VEZETŐ (BACK OFFICE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk új munkatársat

FEJLESZTÉSI VEZETŐ(BACK OFFICE)

pozícióba.
Fejlesztési vezetőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • 3 országban funkcionáló fejlesztési csapatok napi tevékenységének irányítása
  • Célterv és az ehhez szükséges feladatok és ütemtervek kidolgozása és megvalósítása
  • Bankkártya termék roadmap tervezése és a szükséges erőforrás szükséglet meghatározása
  • Csapatteljesítmény figyelemmel kísérése, rendszeres teljesítményértékelések lefolytatása
  • Egyéni és közösségi fejlesztési programok meghatározása és megvalósítása
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Legalább 3 éves banki IT szektorban szerzett tapasztalat megléte
  • 5+ év tapasztalat bankkártya back-office rendszerekkel kapcsolatosan
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Előny, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú végzettséggel
Amit Megbízónk kínál:
  • Kiemelkedő, tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Home Office lehetőség biztosítása
  • Munkába járás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Ingyen kávé a munkanapok során
  • Szakmai tovább képzési lehetőségek
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés, rugalmas beosztásban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk  önéletrajzát az JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?