KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn.

Csapatukba keresünk most új munkatársat

KÖNYVELŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása (bejövő számlák, készpénz és bank könyvelése)
  • Transzferek és az egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A befektetett eszközök havi nyilvántartása
  • A számviteli és adótörvények megértése és alkalmazása
  • Aktív részvétel havi és éves zárási folyamatban
  • A pénzügyi osztály napi működéséhez szükséges egyéb pénzügyi és számviteli feladatok ellátása
Ideális jelölt:
  • Középfokú szakirányú végzettségű (gazdasági, pénzügy vagy számvitel)
  • Legalább 2 éves, teljes körű könyvelési gyakorlattal rendelkezik
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
  • Adó- és számviteli jogszabályokat általánosan ismeri
  • MS Office (Word, Excel) magabiztosan használja
  • Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság jellemzi
Amit kínálunk:
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem
  • Stabil céges háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXI. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Pest megye

Megbízónk egy majdnem 150 éves tapasztalattal rendelkező svéd gyártó cég hazai leányvállalata. Kompresszorok, vákuum megoldások, légkezelő és összeszerelő rendszerek, építőipari gépek és kéziszerszámok fenntartható módon történő gyártásával foglalkozik. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Dolgozzon emberközpontú skandináv cégkultúrában!

A hirdetés lejár 26 nap múlva