IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI (DCS) SZAKÉRTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk fő tevékenysége a villamosenergia-termelés,
emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik.
Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve.

Irányítástechnikai szakterületük szervezeti egységébe keresnek

munkatársat.
A pozícióhoz kapcsolódó feladatok:
  • A szakterületén levő folyamatirányítási rendszerek kifogástalan működése, ellenőrzése és folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • A blokk védelmi próbák koordinálása, szimulációk végrehajtása, engedélyezése
  • A szakterülethez tartozó adatgyűjtő, folyamatirányító és egyéb informatikai rendszer felügyelete
  • Elszámolási és hatósági mérések ütemezése, hitelesítése, kalibrálása - folyamatok szervezése, nyomonkövetése - dokumentációkezelés
  • A gázszivárgás jelző rendszerek működésének felügyelete
  • Rendszeres felülvizsgálatok ütemezése, eseti hibaelhárítási, karbantartási folyamatokat irányítása
  • Javaslattétel az irányítástechnikai rendszerek módosítására (tervezés - koordináció - kivitelezés szabványoknak és költséghatékonyságnak megfelelően)

A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat energetikai rendszerek vezérlési-automatizálási területén
  • Ipari vezérlés-automatizálás területén szerzett felsőfokú végzettség
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office ismeretek
Előny:
  • Erőműves, atomerőműves technológiai ismeretek, tapasztalatok
  • DCS irányítórendszer ismerete
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Cafetéria
  • 13. havi bérezés
  • Áramkedvezmény
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségbiztosítás és szűrés hozzájárulás
  • Életbiztosítás
  • Teljesítménytől függő jutalmak
  • Képzési lehetőségek
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Munkaidő:
  • H-P: rugalmas

Amennyiben szívesen erősítené Megbízónk csapatát, töltse fel frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?