.NET FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Egy 40 éves múltra visszatekintő, svájci, biotechnológiai és gyógyszeripari partnercégünk részére

keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

.NET fejlesztő

A cég tevékenységi körét tekintve a környezeti feltételek változását vizsgáló szoftverek

fejlesztésével foglalkozik.
A Te feladataid:
  • Szoftver termékek- és rendszermegoldások fejlesztése
  • Követelmények, specifikációk kidolgozása
  • Egyeztetés a projektvezetővel
  • A SCRUM megbeszéléseken elvállalt feladatok elvégzése
Amit Tőled elvárunk:
  • Legalább 3-5 év .NET fejlesztői gyakorlat
  • Fullstack fejlesztési tapasztalat
  • Webes technológiák ismerete (.NET Core, C#, Entity)
  • Agilis módszertannak megfelelő munkavégzés
  • Legalább alsó középfokú angol nyelvtudás
Előny:
  • Egyetemi diploma
Amit Neked kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség, mely lehet több is idővel
  • Fejlődési lehetőségek
  • Családias, fejlődő cég, ahol kíváncsiak a véleményedre
Munkavégzés helye:
  • 13. Kerület Váci út
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küld el szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Szeretnél valódi R&D feladatban részt venni fejlesztőként? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres SENIOR C++ FEJLESZTŐ pozícióba. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Alkalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

A hirdetés lejár 41 nap múlva

Fejlesztőként az izgalmas kihívásokat keresi? Fontos, hogy folyamatosan modern technológiákkal dolgozhasson? Profi csapattal szeret együtt dolgozni? Akkor itt a lehetőség! Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon. Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb. Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra. Jelenleg bővülés céljából keresnek csapatukba új kollégát.

IT / TELECOMMUNICATION | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 18 nap múlva