JUNIOR PRODUCTION PLANNER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretnél szerves része lenni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan bővülő vállalat fejlődésének?
Szívesen dolgoznál izgalmas projekteken, melyek során változatos technológiai scope biztosított és a gyártás igazi alappillére lehetsz?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged!

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A Termeléstervező kolléga konkrét hatásköre:

A gyártócellák napi, heti, havi termelési tevékenységének tervezése, ütemtervek összeállítása a kitűzött termelési céloknak és határidőknek megfelelően. Az anyagok kikérésének, valamint a rendelések és raktárba történő visszaküldések megszervezése. A munka indítások, zárások és a kalkulációs folyamatok támogatása.

Feladatok, melyben számítanak Rád:
  • Biztosítani, hogy a termelés összhangban legyen a termelési tervvel és mérőszámokkal,
  • Vevőszolgálattól, vagy közvetlenül a vevőtől érkező igények beillesztése a napi-heti tervekbe, valamint hatékony folyamatos kommunikáció a vevői megrendelések állapotáról a vevőszolgálat felé,
  • Kiszállítás tervezése, jelzése a raktár-, ügyfélszolgálat felé, valamint ennek SAP rendszerben való rögzítése,
  • Koordinálni az egyes termékek áramlását a javítási folyamatban,
  • Részvétel és együttműködés a támogató funkciókkal a kivizsgálásokban és a folyamat javításokban.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, vagy gazdasági területen),
  • Gyártó környezetben szerzett min. 1,5-2 éves termeléstervezői, logisztikai vagy egyéb releváns tapasztalat,
  • Legalább aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Magabiztos MS Office használat (kiemelten Excel),
  • Projektszemlélet, komplex látásmód a termeléstervezési folyamatok hatékony működtetésére,
  • Kiváló priorizálási készség a szoros határidők figyelembe vételével,
  • Jó problémamegoldó képesség összetett feladatok kezelésében önállóan és csapatban egyaránt,
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és nyitott, csapatjátékos attitűd.

Előnyök:

  • ERP rendszerismeret (SAP, Oracle),
  • Termeléstervezésben szerzett többéves tapasztalat.
Miért érdemes náluk dolgozni?
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezést és kiemelkedő juttatási csomagot biztosítanak,
  • Napi szinten van lehetőség használni az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt,
  • Kiváló munkakörülmények, folyamatos szakmai kihívások és hosszútávú karrierlehetőség vár,
  • Komplex gondolkodásmódot, kreativitást igénylő összetett munkakörben dolgozhatsz,
  • A vezetőség nagyfokú önállóságot biztosít a gyártásban dolgozó kollégák számára, nyitottak mások véleményére és ötleteire,
  • Speciális technológiákkal, nem a megszokott gyártási sztenderdek alapján dolgoznak, itt garantáltan nincs két egyforma nap!

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapesttől kb. 30 km-re (M3-as autópálya útvonala).

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:00.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!