MÉDIATERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő, innovatív csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

Tervezőcsoport ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása, taktikai médiatervezés és vásárlás, teljes körű médiakampány menedzsment:

  • Stratégiai és taktikai médiatervek készítése ügyfelek részére, prezentációk tartása
  • Ügyféligények képviselete a médiatulajdonosok felé
  • A médiakampányok teljesülésének ellenőrzése
  • Versenytársak, médiapiac, médiakampányok elemzése
  • Kapcsolattartás a médiumok képviselőivel, az ügyfelekkel, kreatív ügynökségekkel, illetve a cégen belüli PPC divízióval

Testhezálló számodra a pozíció, amennyiben:

  • Minimum 2 éves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen
  • Médiaügynökségnél szerezted szaktudásodat
  • Átfogó piacismerettel rendelkezel és alapos a szaktudásod a médiajog és a reklámjog területén
  • Naprakészen ismered a kommunikációs- és médiatrendeket
  • Iparági szoftverek teljes körű ismeretével rendelkezel (WDBA2, Arianna/Kite, e-Gemius, Adex)
  • Alapos Excel tudással rendelkezel
  • Analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel, nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
  • Ügyfélközpontú vagy, jó kommunikációs és prezentációs készségekkel, ezen felül magas a problémamegoldó és konfliktuskezelő képességed
  • Felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Középfokú az angol nyelvtudásod
  • Csapatvezetői ambícióid vannak

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, utazási támogatás, céges telefon és laptop

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület frekventált része

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT) hazánk legjelentősebb múltra visszatekintő kulturális fesztiválja. Története 1976-ra nyúlik vissza, napjainkra az egyik legnagyobb magyar szabadtéri rendezvénnyé nőtte ki magát, amely az elmúlt években folyamatosan látogatottsági rekordokat döntött. Partnerünk rendezvények/fesztiválok szervezésével foglalkozik, most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
MARKETING / PR / MEDIA | Budapest

A Beck & Partners Kft. Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő munkaerő-közvetítő cége. Azzal párhuzamosan, hogy folyamatosan növeljük piaci pozíciónkat, létszámunk állandó fejlesztését sem tudjuk elkerülni. Mostani hirdetésünk azért jött létre, mert elhatároztuk, külön választjuk PR és marketing területünket úgy, mint a nagyok. Ha pár éve már a marketing szakmában vagy és tapasztalatodat KKV szektorban szerezted, hirdetésünk neked szól. Kifejezetten előnyben részesítünk, ha van már állásportálnál szerzett marketing tapasztalatod, de akkor sem utasítunk el egyből, ha rutint esetleg munkaerő-közvetítő cégnél szereztél azonos pozícióban. Reméljük, hogy tetszeni fog, amit olvasol, magadra ismersz majd és az álláshirdetés végén vígan fogsz rábökni a jelentkezem gombra.

A hirdetés lejár 28 nap múlva