RENDSZERADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, nemzetközi szinten működő cég, akik kisállateledelek gyártására és forgalmazására szakosodtak.

Fiatalos csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Gyártó üzemek, illetve az iroda informatikai infrastruktúrájának teljes körű hardver és szoftver támogatása
  • Szerverek, számítógépek beüzemelése, felügyelete és karbantartása
  • ICT eszközök beszerzése, nyilvántartása
  • Felhasználóknál jelentkező napi szintű hibák megoldása, eszkalálása
  • Tűzfal és hálózati eszközök karbantartása
  • Részvétel az informatikai fejlesztésekben
  • Vállalat irányítási rendszer karbantartása
  • Ticket rendszer alapján történő munkavégzés, és IT adminisztráció
Elvárások:
  • Informatikai középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló pozícióban, gyártói környezetben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Windows Desktop operációs rendszerek kiváló ismerete
  • Microsoft Office (alap) termék ismeret, ezen kívül Active Directory, Szerver üzemeltetési, Alap hálózatkezelési ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny:
  • SQL programnyelv ismerete
  • Oracle adatbázisok ismerete
  • Cisco aktív hálózati eszközök ismerete
  •  ITIL ismeretek
  • Tapasztalat PLC vezérelt berendezések működésében
Amit a cég kínál:
  • Piacképes alapfizetés mellett összetett juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, egészségmegőrző bónusz)
  • Bejárástámogatás (15 Ft/Km)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Home Office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt (Autóval megközelíthető a telephely)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Ügyfelünk egy közel 30 fős magyar tulajdonú vállalkozás, amely 1999 óta biztosítja hazai és külföldi vállalatok, intézmények hálózati határvédelmét, információbiztonságát. Legújabb Security Operations Center szolgáltatásukhoz saját fejlesztésű platformot használnak. Termékük már a piacra lépés előtt áll, a magyar bevezetés után külföldi partnerekkel terjeszkednek tovább. Most saját IT-biztonsági platformjukat működtető csapatukba keresnek új kollégát.

A hirdetés lejár 1 nap múlva

IT / TELECOMMUNICATION | Pest megye

Megbízónk Magyarország meghatározó édesipari termékeket gyártó és forgalmazó, egyik legismertebb, 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozása. Piaci pozícióik további erősítésére és belső folyamataik fejlesztésére keresünk számukra az alábbi pozícióba, hosszútávra új munkatársat:

A hirdetés lejár 9 nap múlva