B2B ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk Magyarország legnagyobb gyártó vállalataival és munkaerő-kölcsönzőivel áll kapcsolatban, számukra nyújtva teljes körű és professzionális megoldást munkásszállás-szolgáltatás területén.

5 fős sales csapatukba keresünk most új kollégát az új ügyfelek akvirálása, üzletfejlesztési folyamatok támogatása végett az alábbi pozícióba:

A pozícióba kerülő kolléga 1 éven belül az új ügyfélszerzés területének vezetőjévé válhat - így akár idővel, saját csoportot kialakítva képviselheti a céget.
Feladatok:
  • Új ügyfélszerzés, látogatások megszervezése, lebonyolítása, kölcsönös üzleti előnyök teremtése
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése, lebonyolítása
  • CRM rendszer biztos használata
  • Beszámolók, kimutatások készítése
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Legalább 3 év B2B értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Hunting értékesítésben gyakorlat
  • Aktív kapcsolati háló közép-, és kisvállalatcsoportoknál
  • Angol nyelvtudás társalgási szintű ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
Előnyt jelent:
  • Szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat (pl. szállodaipar, irodahely értékesítés)
Amiért megéri ügyfelünknél dolgozni:
  • Alapbér + jutalékos rendszer
  • Céges autó - magánhasználatra is!
  • Laptop, mobiltelefon
  • Előrelépési lehetőség: 1 éven belül az új ügyfélszerzés vezetője lehetsz!
Munkavégzés helye:
  • Budapesti központ - de partnerlátogatás országosan!

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva