KÖNYVELŐ/KÖNYVVIZSGÁLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában.

Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Adatok szolgáltatása a külső könyvvizsgálók számára könyvvizsgálati időszakban
  • Részvétel az év végi zárási folyamatokban, éves beszámolók és kimutatások elkészítésében a termelésről és készletről
  • Értékcsökkenés, aktiválások és elhatárolások összeállítása
  • Cash flow frissítése, illetve adó kifizetések ellenőrzése
  • Adatok összegyűjtése az adóellenőrzésekhez
  • Szállítók, előlegek, illetve egyéb követelés/kötelezettség tételek rendezése és nyomon követése
  • Együttműködés a könyvelő munkatársakkal
  • A számlák, bizonylatok törvény által előírt formában történő rögzítése
  • Kapott számlák ellenőrzése a hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek való megfelelés szempontjából
  • Szükséges dokumentációk elvégzése a TAO és HIPA bevallásokhoz
  • Ad hoc jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 2-3 éves könyvvizsgálói tapasztalat
  • Középfokú, kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Excel ismeret, analitikai szemléletmód
Juttatások:
  • Versenyképes alapbérezés
  • Éves teljesítménybónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális vállalati háttér, biztos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Pest megye

Ügyfelünk egy Európa szerte ismert és elismert vetőmag, -és mezőgazdasági ellátó cégcsoport része Magyarországon. A kiszervezett könyvelés felügyeletére, a pénzügyi folyamatok figyelemmel kísérésére keresünk pénzügyi végzettséggel és angol nyelvtudással rendelkező szakembert az alábbi pozícióra: KÖNYVELÉSI SUPERVISOR

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn. Csapatukba keresünk most új munkatársat JUNIOR KÖNYVELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 1 nap múlva
FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, ám mégis egy családias hangulatú vállalatnál? Fontos számodra a napi szintű angol nyelvhasználata? Erősséged az önálló szakmai döntéshozatal? Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább! Partnercégünk egy multinacionális festékgyártással és kereskedelemmel foglalkozó vállalat. Pénzügyi csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: