SENIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, ám mégis egy családias létszámú vállalatnál?
Fontos számodra a napi szintű angol nyelv használata?
Erősséged az önálló szakmai döntéshozatal?

Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább!

Partnercégünk egy multinacionális festékgyártással és kereskedelemmel foglalkozó vállalat. Pénzügyi csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalkozás számviteli és adózási tevékenységének felügyelete.
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásával, leltározásával, adatszolgáltatással kapcsolatos feladatok.
  • Adózási feladatok ellátása, adóbevallások készítése.
  • Évközi és év végi zárások koordinálása.
  • Éves beszámolók elkészítése.
  • Adóhatóságok előtti teljes körű képviselet.
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás.
  • Adózási tanácsadás, ad-hoc feladatokban a társosztályok munkájának támogatása
  • Statisztikák, MNB jelentések adatszolgáltatása.
  • Jogszabályváltozások nyomon követése.

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció megléte
  • Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Adó- és számviteli jogszabályok naprakész, magas szintű ismerete
  • Az elektronikus adóbevallás benyújtáshoz szükséges regisztráció megléte
  • SAP FI/CO moduljának ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office tudás (Excel, Word, Outlook)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás, megoldásorientált szemlélet
  • Társalgási szintű/alapfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat nemzetközi cégek számviteli feladatainak ellátásában
  • IFRS ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálnak:

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Telefon, laptop
  • Home office lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, önéletrajz csatolásával várjuk jelentkezését az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában. Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe: JUNIOR PÉNZÜGYI VEZETŐ

A hirdetés lejár 16 nap múlva
FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Csongrád megye

Nemzetközi partnerünk az ipari ásványi alapú speciális megoldások piacvezetője, a világ több, mint 40 országában közel 240 telephelyen van jelen.Termékeik és szolgáltatásaik a kozmetikai ipartól az építőiparig számos szektor számára biztosítanak létfontosságú alapanyagokat. Az ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva