SZOFTVERFEJLESZTÉSI IGAZGATÓ (.NET TECHNOLÓGIA ÜZLETÁG)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Munkatapasztalat: 10 évnél több

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk több, mint 25 éve van jelen a piacon,  megbízható piaci jelenlétüknek köszönhetően napjainkra az egyik legjelentősebb hazai IT megoldásszállítóvá váltak, legyen szó rendszerek integrációjáról, oktatásról, teljes körű IT biztonsági megoldásokról, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatásokról illetve alkalmazások fejlesztéséről.

.NET technológiai üzletáguk élére keresünk most számukra
SZOFTVERFEJLESZTÉSI IGAZGATÓ
pozícióba az új kollégát.
Főbb feladatok:
  • Az üzletág működtetéséhez kapcsolódó operatív feladatokon túl, az üzletág továbbfejlesztése és korszerűsítése, a csapat (14 fő) motiválása és irányítása, belső kontrollrendszer működtetése, erőforrástervezés
  • Hatékonyságot növelő intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • A céges előírások, fejlesztési módszertan betartásának ellenőrzése
  • Szerződéses állomány kezelése
  • Új partnerek, piacok megszerzése, nyitás a vállalati és pénzügyi szféra felé
  • Éves üzleti terv kidolgozása és megvalósítása
  • Ügyvezető felé riportálás
  • Tárgyalások lebonyolítása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Min.10 éves IT munkatapasztalat (elsősorban szoftverfejlesztés, .NET technológia alkalmazása)
  • Min. 3 év vezetőfejlesztői tapasztalat (10-20 fős csapatok irányítása mellett) kis-, középvállalati környezetben ideálisan hasonló profilú cégtől
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás (gyártókkal való kommunikáció)
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Élő kapcsolatrendszer szoftverfejlesztés ill. IT területről
Amit kínál a cég:
  • Piacképes bérezés (alapfizetés + eredmény utáni juttatás)
  • Laptop, telefon
  • Cégautó megbeszélés alapján
  • Bejelentett munkaviszony
  • Profi csapat
  • Stabil pénzügyi háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest 11. kerületi központ, de partnerlátogatás/tárgyalások lebonyolítása esetén rugalmas

Amennyiben a támasztott elvárásoknak megfelel pályázati anyaga, úgy várjuk jelentkezését magyar nyelvű, frissített szakmai önéletrajza elküldésével!

Hasonló pozíciók

MANAGEMENT / EXECUTIVE POSITIONS | Pest megye

ÜGYVEZETŐ (IT terület) Partnerünk fő tevékenysége az alkalmazásfejlesztési tevékenységek ellátása. Tevékenységük jelentős részét a megrendelői igényeken alapuló egyedi szoftverfejlesztések teszik ki, de rendelkeznek saját fejlesztésű termékkel is. Fő küldetésük a magas szaktudást igénylő, komplex fejlesztési feladatok minőségi ellátása. Jelenleg a cég élére keresünk olyan vállalkozó oldali tapasztalattal rendelkező agilis ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT, akinek célja a vállalat további piaci növekedésének megvalósítása.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Our Partner is a global company with production, sales and trading activities throughout the value chain. A new organizational unit has been created for our partner, which operates as an in-house service provider within the corporate group. Its main mission is to provide IT, financial and human resource services to all sectors of the company. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SAP SOLUTION & DELIVERY MANAGER

A hirdetés lejár 21 nap múlva