FULL STACK JAVA FEJLESZTŐ (SENIOR VAGY MEDIOR)

állásajánlat

Basic data

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak.
Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is.

Miért izgalmas ez a terület?
Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára!

Agilis környezetben működő budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba:

A csapatok 4 fejlesztőből, 1 üzleti elemzőből és 1 tesztelőből állnak - a csapatok törekednek az egyszerű megoldásokra, a fő cél a felhasználóbarát energetikai piaci szoftverek fejlesztése alapos tervezéssel és átgondolt kivitelezéssel.

Használt technológiák:
  • Spring Framework (Boot, Cloud, Data, Security)
  • JPA, Hibernate
  • JUnit, Mockito
  • SQL (leginkább Oracle és MySQL),
  • REST, SOAP, Messaging (Apache Kafka)
  • Angular, TypeScript

Feladatok:
  • Önálló fejlesztési feladatok (tervezés, fejlesztés, tesztelés támogatása) Java nyelven és agilis környezetben
  • Hibakeresés, optimalizálás, hibák javítása
  • Új rendszerek fejlesztése, illetve a meglévő rendszerek továbbfejlesztése

Téged keresünk a csapatukba, ha:

  • nem riadsz vissza a konténerektől, az elosztott rendszerektől és az adatbázisoktól
  • nyitott vagy az új technológiákra
  • törekedsz az egyszerű megoldásokra
  • követed a clean code alapelveit

Elvárások:
  • Legalább 3 év Java fejlesztői tapasztalat, és a fenti bevezető részben olvasható technológiákban jártasság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat

Amit ők kínálnak:
  • Alapbéren felül éves n. 160.000 Ft-os cafeteria
  • Egyéni képzési keret biztosítása

Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Alkalmazotti és vállalkozói státusz egyaránt megoldható!

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Külföld

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak. Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is. Miért izgalmas ez a terület? Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára! Pont a nemzetközi bővülés apropóján hoztak létre egy új fejlesztési központot Szabadkán, ahol jelenleg 5 fejlesztő és 1 tesztelő kolléga dolgozik a rendszerek fejlesztésén agilis környezetben. Az ő élükre keresünk most egy új kollégát az alábbi pozícióba: VEZETŐ JAVA FEJLESZTŐ Használt technológiák: - Spring Framework (Boot, Cloud, Data, Security), - JPA, Hibernate - JUnit, Mockito - SQL (leginkább Oracle és MySQL), - REST, SOAP, Messaging (Apache Kafka), - Angular, TypeScript Téged keresünk a csapatukba, ha nem riadsz vissza a konténerektől, az elosztott rendszerektől és az adatbázisoktól, nyitott vagy az új technológiákra, törekedsz az egyszerű megoldásokra, követed a clean code alapelveit!

A hirdetés lejár 39 nap múlva
IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult és Ausztriában a TOP5 mobilszolgáltató cég közé tartozik. Miután naponta több száz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a telekommunikációs szolgáltatást végző technikai rendszer teljesítményét szeretnék fenntartani és folyamatosan emelni. A rendszer elég összetett, számos külső interface- el működik és fejlesztését egy 4 fős senior szakembergárda látja el, amelynek bővítésére keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba: JAVA FEJLESZTŐ Az új munkatárs a saját fejlesztésű ÜZLETVITELI TÁMOGATÓ rendszer folyamatos fejlesztését fogja ellátni.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
IT / TELECOMMUNICATION | Pest megye

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt, saját terméket. A megnövekedett megkeresések miatt szeretnének most bővülni és a csapatukba felvenni egy motivált medior szinten jártas JAVA FEJLESZTŐ kollégát. TELJES VAGY 6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBEN - ALKALMAZOTTI ÉS VÁLLALKOZÓI JOGVISZONYBAN IS EGYARÁNT!

A hirdetés lejár 14 nap múlva