BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk fő profilja az ipari alkatrészek és műszaki cikkek értékesítése és kereskedelme számos nemzetközi ipari gyártócég számára. Hidat képez az innovatív megoldások
és az ipar szereplői között. Több, mint 200 telephellyel, nem csak termékeket, hanem gazdaságos és hatékonyságnövelő megoldásokat is szállít.

A cég értékesítési csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
Rád váró feladatok:
  • Ajánlatkérések kezelése e-mailen és telefonon keresztül
  • Műszaki termékek beazonosítása, ajánlatok kiküldése
  • Megrendelések felvétele, rögzítése SAP-ban
  • Külső értékesítő kollégákkal, vevőkkel és szállítókkal való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Némi recepciós, asszisztensi feladat ellátása
Mint leendő munkatárs, az alábbiakra lenne szükséged:
  • Középfokú műszaki/kereskedelmi végzettség megléte
  • Alapfokú angol nyelvtudás (főleg írásban lesz használatos)
Előnyödre válhat:
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Ha felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
A szorgos munkádért cserébe pedig a cég az alábbiakat kínálná:
  • Fix alapbér
  • Negyedéves jutalék
  • Cafeteria (SZÉP kártya kifizetés)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Rugalmas munkavégzés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest IV. kerület
Munkaidő:
  • Napi 8 óra + 1 óra munkaközi szünet

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk magasépítéshez használt építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével, szervizelésével foglalkozó multinacionális vállalat, akik több mint 20 éve vannak jelen a magyar piacon. Szigetszentmiklósi csapatuk bővítésére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó Export Back office csapata munkatársat keres SZLOVÁK NYELVTUDÁSSAL, teljes munkaidőben.

A hirdetés lejár 16 nap múlva