FMEA MODERÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen adnál valami maradandót a jövő elektromos autóinak és szeretnél hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához?
Elkötelezett vagy a fejlesztés iránt és örömmel vennél részt valami teljesen új megalkotásában?

Ez a lehetőség testhez álló Számodra!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik.

Magyarországi gyáregységüket az 1990-es években alapították, napjainkban közel 1700 fővel működnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak a tervezéstől a piaci bevezetésig, főként a járműmozgás-szabályozás, az integrált biztonság, az automatizált vezetés és az elektromos mobilitás technológiai területein.

Amennyiben szívesen csatlakoznál egy igazán innovatív, nyitott szemléletű vállalathoz, Téged is vár az új termékek piacra vezetése miatt bővülő, e-mobilitásra fókuszáló 12 fős mérnöki csapatuk az alábbi pozícióba:

A következő feladatokban számít Rád a csapat:
  • A most szériába kerülő termékek Design-FMEA-inak fejlesztése, valamint a jövőbeli termékek fejlesztésében való részvétel az elektromos mobilitás területén, főként haszongépjárművekhez és személygépjárművekhez kapcsolódóan
  • Design-FMEA struktúra létrehozása a rendszer követelmények alapján
  • A szükséges alrendszerek és követelmények ismertetése
  • A mérnöki csapat munkájának támogatása a hibaelemzés, lehetséges hibák beazonosítása során (CAD tervező mérnökök, szimulációs és fejlesztő mérnökök), hibamódok és kockázatok feltárása
  • Rendszer-találkozók keretében a követelmények tisztázása a többfunkciós csapattal, csapat találkozók koordinálása és moderálása
  • Az azonosított hibák kockázatának minimalizálása és dokumentálása a riportokban
  • A Design-FMEA eredményeinek bemutatása mind a csapatnak, mind pedig az ügyfeleknek
Várunk, ha az alábbiak jellemeznek
  • Villamosmérnöki/Járműmérnöki/Mechatronikai/Gépészmérnöki Bsc vagy Msc végzettség
  • FMEA-ban (process, vagy design FMEA) legalább 2-3 év tapasztalatot szereztél és közel áll hozzád a fejlesztés ezen módszertana
  • Legalább középfokú, aktív szakmai angol nyelvtudás, kiváló dokumentációs és kommunikációs készség szóban és írásban (a D-FMEA-k angol nyelven készülnek, valamint a betanulás részben külföldön zajlik)
  • A hajtásláncok, hajtáslánc részeinek műszaki ismerete
  • Mechatronikai/mechanikai alkatrészek, alkatrésztechnológia gyakorlati ismerete
  • Erős logikus és szisztematikus gondolkodásmód jellemez alkalmazott tapasztalattal
  • Önmotivált, eredmény orientált és szakmailag elkötelezett egyéniségnek vallod magadat
  • Jó moderációs készségek és önálló döntéshozatal jellemez
Előnyt jelent:
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Amit mindenképpen biztosítanak Számodra:
  • Fix alapbér tapasztalat alapján + teljesítmény bónusz
  • Cafeteria juttatás különféle választható elemekkel
  • Év végi jutalom
  • Szakmai képzési programok és nyelvtanfolyam
  • Utazási támogatás (üzemanyagköltségre és tömegközlekedésre egyaránt)
  • Étkezési hozzájárulás és sport tevékenységek támogatása
  • Motiváló és szakmailag inspiráló közeg, amit folyamatosan növekvő darabszámok és forradalmian új termékek jellemeznek - ezáltal stabil hátteret és izgalmas szakmai kihívásokat biztosítva
  • Hibrid munkavégzési lehetőség betanulást követően
  • Nyitott, sokszínű nemzetközi cégkultúra, ahol fontos a tudás optimalizálása és az emberi értékek
  • Támogató, szakmailag elkötelezett és fejlődő szemléletű csapat
  • Iskolakezdési támogatás minden iskoláskorú gyermek után; vállalati óvoda
  • Lojalitási és jelenléti prémium 1 év után
  • Sport rendezvények, változatos csapatépítő és családi programok
  • Vállalati üdülő igénybevételének lehetősége
Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra (7.30 - 18.00 óráig rugalmasan alakítható, törzsidő: 9.00 és 15.00 között)

Munkavégzés helye: 3300 Eger

Kattints az alábbi gombra és jelentkezz ANGOL nyelvű önéletrajzod csatolásával:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. Magyarországi gyáregységüket az 1990-es években alapították, napjainkban közel 1700 fővel működnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak a tervezéstől a piaci bevezetésig, főként a járműmozgás-szabályozás, az integrált biztonság, az automatizált vezetés és az elektromos mobilitás technológiai területein. Amennyiben szívesen csatlakoznál egy igazán innovatív, nyitott szemléletű vállalathoz, Téged is vár 9 fős háttérfejlesztő mérnök csapatuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 59 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Gépészmérnök végzettséggel rendelkezel és már van tapasztalatod gépészeti területen is? Érdekes lehet Számodra egy új pozíció gyógyszeripari, vegyipari területen? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most számára keresünk hosszú távra új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva