MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Értékesítőként a műszaki megoldásokban hisz?
Tudja mitől indul be a gépezet és mitől fejlődik az üzlet?
Szeret nagy gyártócégeknek értékesíteni, akik a világ élvonalába tartoznak?

Ha ezen kérdésekre igen a válasza, akkor még MA pályázza meg pozíciónkat!

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén.

Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte.

Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amiben számítunk Önre:
  • Karbantartási anyagok értékesítése főként meglévő vevők számára,
  • Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás az adott régióban napi szintű személyes jelenléttel, ennek keretében: termékek bemutatása, ismertetése, képzések tartása vevők számára, műszaki árajánlatok kidolgozása, vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése,
  • A karbantartók, műszaki, munkavédelmi kollégák támogatása a műszaki projektek megvalósításában, szaktanácsadás nyújtása,
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, költségmegtakarítási projektek tervezése és megvalósítása.
Amit elvárunk Öntől:
  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Min. 3 éves B2B értékesítésben szerzett tapasztalat műszaki területen, preferáltan ipari környezetben,
  • MS Office ismerete, B kategóriás gépjárművezetési engedély,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Terhelhető, önállóan munkaképes, de csapatjátékos személyiség.

Jó ha van, de nem feltétele a munkakör betöltésének:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Karbantartási és munkavédelmi termékek piacának ismerete,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Vállalati autó magánhasználatra is,
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalatnál kiszámítható munkakörülmények
Munkavégzés helye: Pest megye és Bács-Kiskun megye

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig (rugalmas munkarend)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat. Fő felelőssége: Az új üzleti lehetőségek felkutatása mellett feladata, a felelősségi körébe tartozó meglévő key account vevők fejlesztése, a szerződésben meghatározott KPI-ok teljesítése, a vevők elégedettségének növelése. Karbantartási anyagok, gépalkatrészek, munkavédelmi termékek, szerszámok értékesítése a vevő számára az árbevétel és a vállalat jövedelmezőségének folyamatos növekedésének támogatása céljából, szoros együttműködésben a vevő felelős döntéshozóival.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Ügyfelünk ipari képfeldolgozással és ipari szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalat. 2015 óta kimagasló szolgáltatást nyújtanak magyarországi gyártócégek számára. Termékeik és szolgáltatásaink főleg hazai piacokon történő értékesítése keresünk részükre automatizálásban jártas kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Értékesítőként képes egyszerű és jól értelmezhető célokat meghatározni? Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció? Ha Ön szeretne lenni ügyfelem hosszú távú üzleti növekedésének egyik mozgatórugója, akkor pályázza meg a pozíciót még ma! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A vállalat piaci pozíciójának megerősítése Az eredményesség javítása, valamint a jövőállóság biztosítása.

A hirdetés lejár 31 nap múlva