VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Megbízónk a Celitron Medical Technologies Kft. egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik részére.
Cégüknél a fejlesztés, tervezés, és kivitelezés is egy helyben zajlik.

Számukra keressük most új kollégájukat azonnali munkakezdési lehetőséggel

pozícióba.

Feladatok:
  • Villamosmérnöki feladatok ellátása
  • Elektromos vezérlésének megtervezése, fejlesztése, nyomon követése
  • PLC programozás
  • Új gépek üzembe helyezésében, a minőségbiztosítási és megbízhatósági minősítési folyamatokban való aktív részvétel
  • Fehérjefarm tervezési folyamatainak és részegységeinek megtervezése
  • Részvétel ajánlatok műszaki előkészítésében
Téged keresünk, ha az alábbi feltételek illenek Rád:
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat, műszaki tapasztalat
  • Szakirányú mérnöki vagy technológus végzettség
  • Fizikai jelenlét
  • Gépprogramozás
  • Motorokkal, szivattyúkkal, gőztechnikával, szállítószalagokkal kapcsolatos ismeretek
  • Siemens TIA portál ismerete
  • P&ID olvasási készség
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Nyitottság külföldi projektmunkákon való részvételre
  • Gyengeáramú rendszerekkel kapcsolatos tervezési gyakorlat
  • Mérnöki gondolkodásmód
  • Pontosság, precizitás, önszervező készség, rugalmasság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Megbízható, biztos munkahely, családias környezet
Munkavégzés helye:
  • Vác

Amennyiben a leírtak illenek rád, és szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli, de nagy potenciállal rendelkező cégnél, ne habozz, jelentkezz!
Küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva