KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Érdeklődsz a műszaki dolgok iránt? Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, és magabiztosan használod az angol nyelvet is?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk egy közel 30 éve Magyarországon működő, folyamatosan fejlődő, ipartechnikával foglalkozó nemzetközi kereskedelmi, képviseleti és gyártó vállalat.

Most kecskeméti csapata számára keresünk, teljeskörű betanulási lehetőséggel, új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Ajánlatkérések, megrendelések lebonyolítása
  • Kereskedelmi ajánlatok kidolgozása
  • Meglévő és új ügyfelekkel történő kapcsolattartás (írásban és telefonon egyaránt)
  • Értékesítést elősegítő tanácsadás
Elvárások, követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki irányú érdeklődés
  • Angol vagy német nyelv gyakorlati ismerete, napi szintű használata (B2)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, lojalitás
  • Jó problémamegoldó képesség, proaktív személyiség
A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Jó ajánlások
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Bejárási támogatás (tömegközlekedés igénybe vétele esetén)
  • Teljeskörű betanulási lehetőség a tapasztalt kollégák, munkatársak támogatásával
  • Munkaeszközök biztosítása
  • Barátságos csapat
  • Családbarát és biztos munkahely
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Innovatív termékek, folyamatosan bővülő termékpaletta
  • Nemzetközi háttér
  • Folyamatos képzés, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Heliport-Reptér

Munkaidő: H-P, 08:00-16:30 (30 perc ebédidő)

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Nem rég végezted el felsőfokú tanulmányaidat és magabiztosan beszéled a német és angol nyelvet? Szeretnél tapasztalatot szerezni adminisztrációs területen? Akkor ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Már van tapasztalatod kereskedelmi területen? Szívesen kamatoztatnád szakmai ismereteidet egy új, asszisztensi pozícióban? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk a hazai IT piac egyik kiemelkedő szereplője. Cégük sok éves piaci szerepvállalásának és képzett szakembereinek köszönhetően a legmegfelelőbb megoldást nyújtják ügyfeleiknek a tervezéstől kezdve, a kiépítésen át egészen az üzemeltetésig. Most csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva