GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A magyar tulajdonban lévő  PowerPak Kft. több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási, valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.

Dinamikusan fejlődő csapatukba keresnek most

GÉPKEZELŐ

munkatársakat.

Feladatok:
  • Termelő gépek kezelése
  • A gyártástervben meghatározott termékek legyártása
  • Termékátállások elvégzése a kapott képzés alapján
  • A termeléssel kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • Termelés során felmerülő problémák megoldásában aktív részvétel
  • A gépnél dolgozó operátorok támogatása

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Jó kommunikációs készség
  • Műszaki beállítottság
  • Motivált, érdeklődő hozzáállás
  • Alapszintű MS Office ismeretek
Előnyök:
  • Műszaki, reál gondolkodás
  • Szorgalom
  • Feladatok megoldására affinitás
Amit kínálnak
  • Versenyképes jövedelem + hónap végi bónusz, teljesítmény alapján
Munkavégzés helye
  • Budapest, IV. kerület
Munkaidő:
  • 12 órás munkarend (H-P, 06:18, 18:00-06:00, 2 havi munkaidő keretben)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ! Küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. A cég fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként a következő pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó csapata munkatársat keres!

A hirdetés lejár 10 nap múlva