LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk főként közepes-, és nagy szériaszámú precíziós alkatrészek
gyártására specializálódott.

A cég versenyelőnye, hogy a teljes gyártási folyamatot biztosítja partnerei számára,
tehát az alapanyag beszerzésétől kezdve a késztermékek kiszállításáig.

Így nagy autóipari vállalatok beszállítójává vált.

Hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Logisztikai feladatok megtervezése vállalatirányítási rendszer használatával,
  • Fuvarszervezés,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel (többnyire angol nyelven írásban és szóban),
  • Szállítási dokumentumok összeállítása,
  • Csomagolás és szállítás megszervezése,
  • Kapcsolattartás társterületekkel.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • 1-2 év asszisztensi tapasztalat logisztikai vagy kereskedelmi területen,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office (Outlook, Word, Excel) felhasználói szintű használata,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó szervezőkészség.
Előny:
  • Szakirányú logisztikai vagy kereskedelmi végzettség.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Kiegészítő juttatások (Medicover egészségügyi biztosítás, SZÉP kártya),
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Tiszta, kulturált modern környezet.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: hétfőtől-péntekig napi 8 óra.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Szívesen bővíted tapasztalatod változatos munkakörben, miközben az angol nyelvtudásod is fejleszted? Ez a lehetőség most Neked szól! Partnerünk 1999 óta az egyik vezető elektronikus mérőműszer disztribútor Magyarországon. Széles választékában programozható tápegységek, teljesítménymérők, akkumulátor-teszterek és komplett tesztberendezések találhatóak, melyeket többek között napelemek, elektromos gépjárművek teszteléséhez használnak. Most kis létszámú, családias csapatába keresünk új kollégát a megrendeléssel kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó Partnerünk Export Back office csapata az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

A hirdetés lejár 2 nap múlva