IRODAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen végzel adminisztratív feladatokat? Precíz és pontos munkaerő vagy?
Érdekelne egy új pozíció, amelyben tapasztalt munkatársak mentorálnak a betanulási időszak során?

Akkor ez a hirdetés Neked szól!

Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként, Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgozik egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Most csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatokban számít Rád csapatuk:
  • Üzletági szolgáltatásokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció
  • Iktatás
  • Jegyzőkönyvkészítés
  • Ellenőrzések megszervezése, koordinálása
Az alábbi tapasztalataiddal és tulajdonságaiddal tudsz hozzájárulni csapatuk munkájához:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség
  • Pozitív gondolkodásmód, feladat iránti elkötelezettség
  • Rugalmas és terhelhető személyiség
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai támogatás, mentorálás a betanulási időszak során
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés (BKV) vagy saját gépjármű használata esetén is)
  • Szakmai fejlődési lehetőség (tréningeken, képzéseken való részvétel)
  • Stabil, nagyvállalati háttét
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes, innovatív csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület

Munkaidő: H-P, 08:30-17:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Nem rég végezted el felsőfokú tanulmányaidat és magabiztosan beszéled a német és angol nyelvet? Szeretnél tapasztalatot szerezni adminisztrációs területen? Akkor ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Már van tapasztalatod kereskedelmi területen? Szívesen kamatoztatnád szakmai ismereteidet egy új, asszisztensi pozícióban? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk a hazai IT piac egyik kiemelkedő szereplője. Cégük sok éves piaci szerepvállalásának és képzett szakembereinek köszönhetően a legmegfelelőbb megoldást nyújtják ügyfeleiknek a tervezéstől kezdve, a kiépítésen át egészen az üzemeltetésig. Most csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva