SAP BUSINESS AND REPORTING ANALYST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé?
Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál szélesíteni a meglévő profi tapasztalatodat?
Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat?

Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót!

Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.
Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A szakmai vezetők, a belső partnerek és a hozzárendelt üzleti funkciók támogatása az időszakos és ad-hoc jelentési kérések (reporting requests) teljesítésében,
  • Adatok készítése és rendszeres működési felülvizsgálatokban való részvétel. A cselekvési tervek elkészítése és nyomon követése a megoldásig. Segíts új mutatók, nyomkövetési módszerek és adatvizualizációk kialakításában,
  • Üzleti logikai modellezés és kódolás (SAP HANA, SAP Query, Spotfire, Microsoft SQL Server),
  • Business Intelligence megoldásfejlesztés SAP Business Objects / Web Intelligence / Microsoft Report alkalmazások segítségével,
  • Együttműködés a upstream és downstream stakeholderekkel a folyamatok javítása érdekében az adatelemzés által támogatott LEAN problémamegoldás révén. Indíts kezdeményezéseket következtetések levonásával és az eredmények nyomon követésével,
  • Adatrétegek tervezése és megvalósítása (adatbázisok, táblák, nézetek, tárolt eljárások, jobok, kapcsolatok stb.),
  • Üzleti szoftvermegoldások tervezése és bevezetése,
  • Microsoft SQL database server adminisztráció (DBA).
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi MÉRNÖKI VAGY INFORMATIKAI végzettség,
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat SAP területen Reporting Analyst munkakörben,
  • Aktív és magabiztos angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal való napi kapcsolattartáshoz),
  • SAP Modules: Materials Management, Quality Management, Plant Maintenance, Sales & Distribution, Project System, Personnel Administration (HCM),
  • Értsd a fő SAP standard és SAP-OASIS specifikus adat táblák relációit és adatfolyamának logikáját,
  • SAP HANA Studio, SAP BusinessObjects BI Launchpad, SAP BusinessObjects Central Management Console, SAP Web Intelligence, SAP Queries, SAP Scripts (VBS),
  • Microsoft SQL Server (DBA, T-SQL (Stored procedures, triggers, views, jobs), adatbázis tervezés/fejlesztés/karbantartás az új/módosított applikációk alapján,
  • Microsoft Reporting Server (Admin & Developer), Microsoft Visual Studio (.NET Windows Forms applications in C# or VB, SQL Report Server projects), Microsoft Power Query, Microsoft Access,
  • Képes légy a kiváltó okok részletes elemzésére, hogy betekintést nyerj és innovatív üzleti megoldásokat kínálj.
Előnyök:
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat Business Analyst és SAP rendszerfejlesztési munkakörben.
Amit megbízónk kínál:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés és kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag,
  • Cafeteria és kiemelkedő utazási költség támogatás,
  • Kihívást jelentő munka professzionális és multinacionális környezetben,
  • Dinamikus, innovatív nemzetközi munkahely kiváló növekedési és fejlődési lehetőségekkel,
  • Jó munkahelyi légkör a sokszínűséget és befogadást elősegítő szervezeti kultúrában,
  • Professzionális munkaeszközök,
  • Telephelyükön minőségi ételeket kínáló étterem áll a munkatársak rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek,
  • Az épületben van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is,
  • Helyben megtalálható saját fitness termük, squash pályájuk, sportpályáik és szaunák adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz, kikapcsolódáshoz,
  • Rugalmas munkaidő - feladatorientált munkavégzés.
Munkavégzés helye: Veresegyház (megközelítés tömegközlekedéssel és gépjárművel is lehetséges).

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig rugalmas, kezdetben hibrid, később nagyobb arányú home office lehetséges(akár heti 4 nap).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Informatika, Telekommunikáció | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Informatikai végzettséggel rendelkezel? Már többéves tapasztalatod van a számítástechnika területén? Jól kommunikálsz angol nyelven, szóban és írásban egyaránt? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként, Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgozik egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén. Most budapesti és nyíregyházi Laboratóriumuk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál szélesíteni a meglévő profi tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba: SENIOR SAP SUPPORT ENGINEER

A hirdetés lejár 28 nap múlva