ELEMZÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Equilor Befektetési Zrt.

munkakörbe az alábbi feltételekkel keres munkatársat.

Feladatok:
  • Piaci elemzések készítése (CE3, FX, részvény- és kötvénypiac)
  • Részvényelemzés: sell-side elemzés a követett cégekről (magyar bluechip és mind-cap cégek elsősorban)
  • Stratégiai ajánlások megfogalmazása CE3 és fejlett piaci befektetési termékekre
  • Rendszeres és ad hoc piaci összefoglalók elkészítése
  • Elemzői csapat vezetése, tevékenységének támogatása
  • Médiamegjelenés (rádió, televízió, online megjelenés)
Elvárások:
  • Vezetői tapasztalat:
  • Tőkepiaci modellezési tapasztalat
  • Kiemelkedő angol nyelvtudás szaknyelven, írásban is
  • Precizitás, igényesség
  • Kiemelkedő prezentációs készség
  • Bloomberg terminál használatának ismerete
  • Szakmai vizsgák megkezdése/megléte (CFA, FRM, CEFA, ACCA)
Amit nyújtani tudunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Elegáns irodai környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest (II. kerület - Pasarét)
Fontos információk - jelentkezés módja, alapvető elvárások a beadott pályázattal kapcsolatban:
  • Szakmai önéletrajz, bérigény megjelöléssel
  • Motivációs levél

Hasonló pozíciók

Bank, Biztosítás | Budapest

Partnerünk egy befektetési Zrt. az alábbi munkakörbe keres munkatársat.

A hirdetés lejár 10 nap múlva