SZEMÉLYI TITKÁR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban és Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik.
Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak, ami magában foglal minden olyan tevékenységet, ami a tervezéstől a piaci bevezetésig terjed.

Amennyiben szívesen dolgoznál egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezz Megbízónk bővülő csapatába a következő pozícióba:

Személyi titkárként leendő feladataid:
  • Meetingek, workshopok, képzések és események menedzselése
  • Stratégiai és szervezési projektekben való részvétel (adatelőkészítés, prezentációk kidolgozása)
  • Általános szervezési feladatok ellátása (időpontegyeztetés, levél feldolgozás)
  • Utazások tervezése és előkészítése, utazási költségelszámolások kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a munkavállalókkal
  • Szoros együttműködés a német szakmai felettessel
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség kereskedelmi/üzleti vagy hasonló területen
  • Min. 2 év tapasztalat titkársági/asszisztensi munkakörben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen, a kiválasztási folyamatban angol nyelvű interjún is részt kell majd venni)
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Utazási hajlandóság (a betanulási időszakban 1-2 hét németországi tartózkodás javasolt, a későbbi időszakban kb. 2-3 havonta történne kiutazás)
Ami előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Nemzetközi multi környezetben szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Fix alapbér + teljesítmény alapú bónusz
  • Cafeteria juttatás különféle választható elemekkel (SZÉP kártya, Nyugdíjpénztár, Egészségpénztár, Edenred kártya)
  • Év végi jutalom, mely decemberben kerül kifizetésre
  • Szakmai képzési programok és nyelvtanfolyam
  • Utazási támogatás (üzemanyagra 15Ft/km, tömegközlekedésre 86%)
  • Étkezési hozzájárulás és sport tevékenységek támogatása, mert Megbízónk részére fontos munkavállalói egészsége
  • Motiváló és szakmailag inspiráló közeg, amit folyamatosan növekvő darabszámok és forradalmian új termékek jellemeznek - ezáltal stabil hátteret és izgalmas szakmai kihívásokat biztosítva
  • Nyitott, sokszínű nemzetközi cégkultúra, ahol fontos a tudás optimalizálása és az emberi értékek
  • Támogató, szakmailag elkötelezett és fejlődő szemléletű csapat
  • Iskolakezdési támogatás minden iskoláskorú gyermek után; vállalati óvoda
  • Lojalitási és jelenléti prémium 1 év után
  • Sport rendezvények, változatos csapatépítő és családi programok
  • Vállalati üdülő igénybevételének lehetősége
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Eger vagy Budapest (a betanulás Egerben történik)
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 óra (7:30 - 18:00 óráig rugalmasan alakítható, törzsidő: 9:00 és 15:00 között)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el angol nyelvű önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik. Nemzetközileg ismert és elismert vállalat, vevőkörében olyan fajsúlyos űripari szereplők találhatók meg, mint a NASA és az Airbus. Ha kihívásokkal teli, sok sikerélményt és elismerést adó munkát keres, amit jó közösségben lehet végezni, akkor náluk a helye. Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várják! Ambiciózus és szorgalmas, csapatba beilleszthető emberek jelentkezését várják hosszú távú munkavégzésre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva