ELEMZŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Equilor Befektetési Zrt.

munkakörbe az alábbi feltételekkel keres munkatársat.
Feladatok:
  • Hírlevélírás, napi hírkövetés
  • Stratégiai/taktikai ajánlások megfogalmazása: nyugat-európai és amerikai részvények, kötvények, más befektetések témában
  • Részvény- és makroelemzések készítése
  • Rendszeres és ad hoc piaci összefoglalók elkészítése
Elvárások:
  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Magas szintű szakmai angol nyelvtudás, íráskészséggel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gyors és minőségi fogalmazási készség magyarul és angolul
  • Érdeklődés a tőkepiacokkal kapcsolatban
Előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Érdeklődés a tőzsdével kapcsolatban (kereskedési tapasztalat, versenyek, blog stb.)
  • Szakmai vizsgák megkezdése/megléte (CFA, FRM, CEFA, ACCA)
Amit nyújtani tudunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megjelenési lehetőség a médiában (nyomtatott és online sajtó, rádió, TV)
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest (II. kerület Pasaréti út 122-124.)
A jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat küldd el:
  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Bank, Biztosítás | Budapest

Partnerünk egy befektetési Zrt. az alábbi munkakörbe keres munkatársat.

A hirdetés lejár 14 nap múlva