BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group csapata

munkatársat keres!

Amit nyújtunk neked:
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Betanulás és szakmai fejlődés támogatása
  • Stabil háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Jó hangulatú csapat
Főbb feladataid lesznek:
  • Különböző termékek géppel (tampon, szita vagy transzfer) való emblémázása
  • A grafikai és nyomdai részlegen felmerült munkák precíz elvégzése
  • Áruk ki-, ill. becsomagolása, ügyelve a termék épségére és az esztétikára
  • Minőség és darabszám folyamatos ellenőrzése
Ideális jelölt vagy ha:
  • Pontosan és precízen végzed a munkád
  • Rendelkezel monotonitástűrő képességgel
  • Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni
Előnyt jelent:
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye és ideje:
  • 6300 Kalocsa, Róna utca 3.
  • Hétfőtől péntekig 6:00 – 14:10, illetve 13:50 – 22:00
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. A cég fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként a következő pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Partnerünk egy sikeres acélkereskedelmi vállalat, amely nemzetközi gyártóművi és kereskedelmi háttérrel is rendelkezik. Most egy új beruházásuk működtetéséhez keresünk, kedvező egy műszakos munkarendbe, tapasztalattal rendelkező munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva