BÉRSZÁMFEJTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy országosan ismert étrend- és táplálékkiegészítőket gyártó vállalat.

Zirci irodájukba keressük új munkatársukat

munkakörbe.
Feladatok:
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok teljes körű ellátása
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési bérfeladások elkészítése
  • Munkavállalók be-és kijelentése, fizetés nélküli szabadságok, FEOR és munkaidő változásbejelentések beküldése
  • Együttműködés a könyveléssel, pénzüggyel, szoros kapcsolattartás a HR munkatársakkal
  • Munkaügyi nyilvántartások, személyi anyagok kezelése; munkavállalói nyilatkozatok kezelése
  • Letiltások, levonások kezelése
  • Munkáltatói igazolások kiállítása
  • Szabadságok nyilvántartása
  • Rendszeres és eseti munkaügyi riportok készítése
  • Jogszabályi változások nyomon követése
Elvárások:
  • Bér-és TB ügyintéző végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat (TB kifizetőhelyi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Nyitott, támogató személyiség
Előny:
  • 5 évnél több tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzések biztosítása
  • Támogató, vidám, szakmai csapat, rugalmas HR Vezető
  • Izgalmas szakmai kihívások egy világszerte sikeres vállalatnál
Munkavégzés helye:
  • Zirc
Jelentkezzen önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Partnerünk külföldi anyacégű magyar leányvállalat, aki háztartási és ipari alkatrészek, szerszámok gyártásával foglalkozik. A gyártás mellett, összeszerelés is történik a gyártelepükön. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva