MINTAVEVŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekel a gyógyszeripar? Lelkiismeretes, szorgalmas munkaerő vagy, aki nyitott a fejlődésre és új ismeretek megszerzésére?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is.
Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel.

Most csapatuk számára keresünk hosszútávra, a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő munkatársat az alábbi pozícióba:

MINTAVEVŐ

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Milyen feladatokban számít Rád csapatuk?
  • Nyersanyagok, intermedierek és gyógyszerhatóanyagok megfelelő mintavételezése, a laborba való eljuttatása
  • A minták mintavevőre vonatkozó dokumentációs feladatok elvégzése
  • GMP előírások betartása
  • Címkék nyomtatása és a mintákon való elhelyezése
  • A mintavételhez használt eszközök tisztítása és azok tisztántartása, illetve a mintavételi helyiség tisztán tartása
  • Mikrobiológiai, stabilitási, vevői és egyéb minták kicsomagolása
  • A preparatív kémiai laborok számára szükséges anyagok eljuttatása a megfelelő helyszínekre
  • Alapanyagminták ellenmintáinak kezelése és dokumentálása
  • Nagyobb súlyú kannák, anyagok (30-40 kg) mozgatása

Amire a jelentkezésnél szükséged lesz:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (vegyész, vegyésztechnikus)
  • Stressztűrés, rugalmasság
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
  • Felelősségtudat
A jelentkezésnél előnyt jelent, ha:
  • Nyitott vagy a fejlődésre, tanulásra
  • Hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot
  • Elkötelezett vagy a gyógyszeripar iránt
Miért jó Partnerünknél dolgozni?
  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő középvállalkozásnak
  • Folyamatos szakmai fejlődést kínálnak
  • Teljesítményértékelés és bónusz rendszerük elismeri a jó teljesítményt
  • Lehetőséged van angolul tanulni, és részt venni szakmai tanfolyamokon, hogy hatékonyan fejleszthesd szakmai ismereteid, kompetenciáid
  • Jó a hangulat, támogató a csapat és családias a légkör
  • Teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel foglalkoztatnak majd
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, budapesti központjukban kiváló munkahelyi környezet vár Rád - az ingyenes parkolás biztosított

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Munkaidő: H-P, 08:00-16:20

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Veszprém megye

Partnercégünk iparágában piacvezető magyar gyártócég, melynek megbízói közé tartoznak nagy, multinacionális cégek és kisebb vállalatok egyaránt. Bővülés miatt kémiai analitikai laborukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most Minőségellenőrzési csapatuk számára keresünk hosszútávra új munkatársat, aki számára fontos a folyamatos fejlődés, a csapatmunka, az emberi kapcsolatok és a jó munkahelyi légkör. A pozíció:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
EHS, Környezetvédelem | Budapest

SZTNH pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Szabadalmi Főosztály, Vegyészeti- és Biotechnológiai Osztályára az alábbi munkakörre:

A hirdetés lejár 19 nap múlva