TITKÁR/TITKÁRNŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Már rendelkezik tapasztalattal irodai asszisztencia területén? Precíz és hatékony munkaerő, aki szívesen végez mindennapi adminisztrációs feladatokat?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk budapesti székhelyű kertészeti cég, amely zöldterület-kezeléssel is foglalkozik.

Most irodai csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs főbb feladatai:
  • Napi és általános adminisztratív feladatok teljeskörű ellátása
  • Telefonhívások kezelése
  • Iktatás és postázás
  • Iratok és dokumentumok kezelése, rendszerezése, irattározás
  • Irodai beszerzési feladatok elvégzése
  • Szkennelés, nyomtatás, munkatársak munkájának segítése

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett, releváns munkatapasztalat
  • Magabiztos Office ismeret és használat (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Gyors, talpraesett személyiség, aki képes időgazdálkodásra, prioritások meghatározására
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Önállóság, precizitás
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Bejárási támogatás (Budapesten belüli tömegközlekedés, és személygépjármű használata esetén is)
  • Cafeteria
  • Teljes munkaidő (8 óra)
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Szakmai támogatás, betanulási lehetőség próbaidő alatt
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Fiatalos, családias légkör

Munkavégzés helye: 1221 Budapest, Anna utca 9-11.

Munkaidő: H-P, 8:00-16:30 (30 perc ebédidő)

Ammennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának, motivációs levelének csatolásával és nettó bérigényének megjelölésével az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Szívesen bővíted tapasztalatod változatos munkakörben, miközben az angol nyelvtudásod is fejleszted? Ez a lehetőség most Neked szól! Partnerünk 1999 óta az egyik vezető elektronikus mérőműszer disztribútor Magyarországon. Széles választékában programozható tápegységek, teljesítménymérők, akkumulátor-teszterek és komplett tesztberendezések találhatóak, melyeket többek között napelemek, elektromos gépjárművek teszteléséhez használnak. Most kis létszámú, családias csapatába keresünk új kollégát a megrendeléssel kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó Partnerünk Export Back office csapata az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

A hirdetés lejár 2 nap múlva