LABORATÓRIUMI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként, Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgozik egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Most Élelmiszervizsgáló Laboratóriumuk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A következő feladatok várnak Rád:
  • Klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése élelmiszeripari területen
  • Mintaelőkészítés
  • Laboratóriumi eszközök tisztítása
  • Szabványos módszerek alkalmazása
  • Vizsgálati eredmények rögzítése a laboratórium információs rendszerébe
  • Analitikus kollégák munkájának elősegítése
  • Részvétel és aktív együttműködés az akkreditációs rendszer fenntartásában

Partnerünk Téged keres, ha rendelkezel az alábbi feltételekkel:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság
  • Pontosság, precizitás

A jelentkezésnél előnynek számít:
  • Angol nyelvismeret
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • 2-3 éves laboratóriumi tapasztalat

Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Bejárási támogatás (Budapesten belüli közlekedésre vonatkozóan is)
  • A próbaidő lejártát követően Cafeteria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Rugalmas munkaidő
  • Megbízhatóság
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület, Telepes utca

Munkaidő: H-P, 8:30 - 17:00

Ammennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Vegyész, vegyészmérnök vagy egyéb természettudományi végzettséggel rendelkezel? Már van tapasztalatod a gyógyszeripari minőségbiztosítás területén? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem a világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most bővülő csapata számára keresünk a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő, lelkiismeretes és szakmailag fejlődni kívánó, szakmai képességeit kibontakoztatni vágyó új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Nyírbátori székhelyű, multinacionális cég keres 3 fő új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva