JUNIOR NPI SPECIALISTA (VEGYÉSZ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a PowerPak Kft. magyar tulajdonban lévő vállalkozás.
Több évtizede foglalkoznak kozmetikai, szépségápolási,
valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.

Dinamikusan fejlődő csapatába keres új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • A vegyi gyártóüzem működésével kapcsolatos jogszabályok, szabványok, nyomon követésében való részvétel
  • Vegyipari termékek gyártásához és forgalmazásához szükséges engedélyek beszerzésében való aktív részvétel a hatályos törvények szerint
  • Termékfejlesztésben való aktív részvétel (a fejlesztett termék önköltségi árának kalkulációja)
  • ISO (9001:2015, 14001:2015 és 45001:2018), és a jövőbeni minőségirányítási rendszerek koordinálásában, fejlesztésében és irányításában való részvétel
  • Vegyiáru piac ismerete, felmérése – új termékjavaslatok
  • Kereskedelmi láncok belistázásához kapcsolódó termékfejlesztés, etalon végminták készítésének koordinálásban való részvétel
  • Meglévő és új termékekre vonatkozó csomagolóanyag jogszabályainak megfelelő szövegtervek előkészítése, a dizájn grafikai tervezésének koordinálásában való részvétel
  • Szakkiállításokon való részvétel, export lehetőségeinek és feltételeinek előzetes felmérése, szükséges engedélyek beszerzése, termékportfolió megfelelőségének biztosítása a törvényi feltételek szerint
  • Gyártással való kapcsolattartásban való aktív részvétel
  • Vevőszolgálati feladatokban való részvétel szükség esetén (panaszkezelés, esetleges vevői észrevételek kezelése)
  • Beszállítók, alvállalkozók minősítésében való aktív részvétel
  • Riportok-kimutatások- prezentációk készítése, igény szerint
Elvárások:
  • Felsőfokú természettudományi/mérnöki végzettség
  • Minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat háztartás vegyipari és/vagy kozmetikai gyártó vállalatnál
  • Aktív angol középfokú nyelvtudás
  • Megfelelő koordinálói- és együttműködési készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, szervezőképesség
  • Önálló döntéshozó készség, eredményorientáltság
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Lojalitás, proaktivitás, szabálykövetési készség
Amit kínálnak neked:
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő vállalat csoport
  • Innovatív projektekben való részvétel
  • Nemzetközi piacon való terjeszkedés
Munkavégzés helye:
  • 1044 Budapest, Ezred utca 2.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Szeretne változatos és modern projekteken dolgozni, különböző technológiával és gyártási folyamatokkal találkozni? Partnerünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik. Vállalatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: SENIOR PROJEKTMÉRNÖK

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás, Termelés | Vas megye

Épületgépészmérnöki diplomájú pályakezdő vagy netalán több éves projektmérnöki tapasztalattal rendelkező szakember vagy? Szívesen dolgoznál a világ egyik legnagyobb gyártó vállalatánál? Akkor itt a kiváló lehetőség a számodra! Partnerünk az állateledel-gyártásának keletközép-európai központja. Jelenleg több mint 1200 munkatársat foglalkoztatnak, gyárukból naponta több mint 50 kamionnyi állateledel indul útnak a világ 42 országába. Most új barnamezős és zöldmezős beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik. Legújabb munkatársaikat keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 61 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Gépészeti szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva